Авизо Днепропетровск и область
Вам помогут профессионалы:

Аккуратный спил деревьев

(63) 2716413

любой сложности методом промышленного альпинизма. Качество, порядочность гарантирую.

Экспертная оценка

(96) 5640262

недвижимости для любых целей. Профессионально. OOO “Консалтинговая группа Сириус”

Экспертная оценка имущества

(67) 407-27-65

для нотариуса, суда, банка, БТИ, аренды, страхования при ДТП и т.д.

Подать объявление
Топ объявления

Вже 10 вересня 2020 року у місті Дніпро стартує найбільш очікуваний захід сфери нерухомості в Україні – XXIV Міжнародна конференція з нерухомості, яку щорічно проводить Асоціація фахівців з нерухомості України (АФНУ). Встигніть зареєструватися!

AVISO – інформаційний спонсор заходу.

 

Подведены предварительные итоги отбора премии «Украинский Строительный Олимп-2020». Профессиональной наградой отмечены строительные компании и жилые комплексы. Премией «Украинский Строительный Олимп», основанной в 2006 году, ежегодно награждаются наиболее значимые строительные проекты, компании, бренды.

Тема Форуму “Modern City Concept” (Концепція Сучасного міста). Це буде перший на ринку захід, який має на меті зібрати усіх найпрогресивніших фахівців ринку, міжнародних та українських експертів навколо концепції сучасного міста Києва. На форумі очікується до 500 представників різних напрямів фаху: ріелторів, архітекторів, девелоперів, консультантів, юристів, менеджерів агенств. Дізнайтеся про кращий досвід від топ-професіоналів ринку нерухомості різних країн.