Авизо Харьков и область

Стартує XXIV Міжнародна конференція з нерухомості – встигни приєднатися до провідних фахівців!

Вже за місяць, 10 вересня стартує найбільш очікуваний захід сфери нерухомості в Україні – XXIV Міжнародна конференція з нерухомості, яку щорічно проводить Асоціація фахівців з нерухомості України (АФНУ). Конференція дає змогу учасникам ознайомитися із новими тенденціями ринку, отримати дієві інструменти для щоденної роботи, обмінятися досвідом, розширити коло професійних зв’язків, презентувати себе та свою компанію.

В перший день розглядатимуться важливі для усієї галузі питання, виступатимуть топові спікери, питанням номер один буде реалії законодавчого регулювання рієлторської діяльності в Україні. Захід проводитиметься в один потік і без перерв – 5 годин драйву, інформації, дискусій і обговорень. Другий день, п’ятниця 11 вересня, традиційно розпочинається о 10.00, проте одразу трьома потоками виступів спікерів. У фокусі – професія ріелтора, якісна послуга, успішний бізнес. Виступатимуть спікери-практики, ті, хто якнайкраще знає нюанси та підводні камені бізнесу. Вони ділитимуться досвідом, розкриватимуть секрети, говоритимуть про найголовніше для досягнення успіху в професії.

Як і в попередні роки, захід відбувається за підтримки перевіреного партнера DOM.RIA, а офіційним спонсором виступає АТ «Кредобанк». Більш детальну інформацію про спікерів, програму та деталі проведення Конференції можна отримати на офіційному сайті заходу http://asnu.com.ua/  та сторінці у Фейсбук https://www.facebook.com/asnuconference/

З нетерпінням чекаємо на зустріч у гостинному Дніпрі!