Авiзо Рівне та область
Вам допоможуть професіонали:

Послуги екскаватора 5т

(98) 611-37-42

КамАЗ, Зіл. Чорнозем, пісок, відсів, камінь, щебінь, торф.

Тур Вихідного дня

(68) 627-28-65

Карпати, Закарпаття. Тел:(050) 508-94-27

Купуєш або продаєш?

(67) 337-98-07

Консультація безкоштовна.

Подати оголошення
Топ оголошення

Свіжі випуски газети

Вже 10 вересня 2020 року у місті Дніпро стартує найбільш очікуваний захід сфери нерухомості в Україні – XXIV Міжнародна конференція з нерухомості, яку щорічно проводить Асоціація фахівців з нерухомості України (АФНУ). Встигніть зареєструватися!

AVISO – інформаційний спонсор заходу.

У серпні підбито попередні підсумки премії «Український Будівельний Олімп-2020». Професійною нагородою відзначені будівельні компанії та житлові комплекси. Премією «Український Будівельний Олімп», заснованою в 2006 році, щорічно нагороджуються найбільш значущі будівельні проекти, компанії, бренди.

 

Тема Форуму “Modern City Concept” (Концепція Сучасного міста). Це буде перший на ринку захід, який має на меті зібрати усіх найпрогресивніших фахівців ринку, міжнародних та українських експертів навколо концепції сучасного міста Києва. На форумі очікується до 500 представників різних напрямів фаху: ріелторів, архітекторів, девелоперів, консультантів, юристів, менеджерів агенств. Дізнайтеся про кращий досвід від топ-професіоналів ринку нерухомості різних країн.