Як подати оголошення

Оголошення — це реклама Вашого товару чи послуги.
Оголошення на сайті аviso.ua подаються в будь-який час доби, незалежно від того, в якому регіоні Ви знаходитесь.
Увага! На сайті одночасно можуть бути активними не більше 10 безкоштовних оголошень.
Подання більшої кількості оголошень здійснюється платно.

Щоб подати оголошення на сайт необхідно:
1. На головній сторінці сайту клікнуть кнопку «Подати оголошення».
2. Вибрати один із способів подання:

 • через Особистий кабінет
  (проста реєстрація, верифікація телефонного номеру, бонуси при реєстрації та поповнення Особистого рахунку, можливість керувати оголошеннями та послугами, доступ до статистики перегляду оголошень);

 • без реєстрації — на сайт і в газету ПЛАТНО
  (публікація в найближчому номері, вибір типу оголошення, можливість подачі більше одного оголошення);

 • без реєстрації — в газету БЕЗКОШТОВНО
  (публікація в порядку загальної черги, без вибору типу оголошення, не більше одного оголошення на один контактний номер в розділ).

В Особистому кабінеті необхідно пройти реєстрацію Користувача, вказавши e-mail і пароль, для зареєстрованих користувачів — авторизуватися.
Ми робимо все можливе, щоб представлена на сайті інформація була актуальною та достовірною, тому всі користувачі сайту мають пройти верифікацію (підтвердження) хоча б одного телефонного номеру.
Для цього необхідно зайти в меню «Верифікація», заповнити поле коду і номера телефону і натиснути кнопку «ВЕРИФІКУВАТИ».
Потім відправте з цього телефонного номера SMS з текстом 95000ХХХХХ (де ХХХХХ номер Особистого кабінету, в тексті лише цифри) на короткий номер 7160. Вартість 1 грн (з ПДВ, без ПФ)
У відповідь Ви отримаєте код верифікації, який необхідно ввести і натиснути кнопку «ПІДТВЕРДИТИ».
Після успішної верифікації телефонного номеру, на Ваш Особистий рахунок буде нараховано 10 грн.
У Вас є можливість верифікувати декілька телефонних номерів, які Ви зможете використовувати в якості контактів у Ваших оголошеннях.

Для повноцінного функціонування Вашого Особистого кабінету необхідно заповнити свій «Профіль».

Тепер, коли процедура реєстрації та верифікації успішно завершена, Ви можете подавати оголошення та керувати ними.


Як правильно скласти текст оголошення

Щоб подати нове оголошення, клікніть “Створити оголошення” в меню Особистого кабінету. Перед Вами з'явиться форма подачі. Необхідно заповнити максимальну кількість полів. Від цього залежить успіх Вашого оголошення.

Більшість читачів сайту користуються розширеним пошуком (фільтрами), які дозволяють сортувати для перегляду оголошення, які відповідають їхнім запитам.
1. Виберіть регіон, якщо він не визначений автоматично.
2. Виберіть розділ і конкретну рубрику.
3. Складіть заголовок, використавши такі рекомендації:

 • Заголовок оголошення має починатись з великої літери та містити короткий опис товару чи послуги.
  Наприклад:
  Горбовичі. Продаж ділянок в оточенні лісу та озер.
  Продаж 1-кімнатної квартири, вул. Драгоманова.
  Вікна металопластикові. Встановлення, гарантія.
  Сітроен Берлінго в робочому стані.
  Киянка, 55-165-55, шукає серйозного чоловіка.
 • В заголовку не повинно бути невизначених скорочень типу:
  - 1к. кв.
  - євр. рем.
  - мебл.
 • Заголовок не повинен містити:
  - слів, повністю написаних ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ
  - ціни об'єкта;
  - великої кількості знаків оклику, зірочок, лапок чи ін. символів.
 • Заголовок не повинен починатись словами типу Терміново! Без комісії! Акція! тощо. Вони можуть знаходитись виключно в кінці заголовку.

В розділі «Нерухомість» починайте заголовок із вказівки на масив/вулицю, де розташований об'єкт, а далі в полі тексту опишіть його.
В розділі «Авто-мото. Транспорт» починайте заголовок із вказівки на марку запропонованого транспортного засобу, товару чи послуги, а далі, в полі тексту, опишіть його.

Ціну об'єкта необхідно писати виключно в полі «Ціна», а номери телефонів — в полі «Телефон».

Фотографія вигідно виділить Ваше оголошення із загального списку, доповнить, приверне увагу. Навіть найдетальніший опис не замінить фотографії, яка дозволяє побачити товар і прийняти правильне рішення.

Додайте до тексту свого оголошення фотографію.
Натисніть кнопку «ОГЛЯД». У вікні оберіть файл з потрібним фото та підтвердіть свій вибір, натиснувши «ОК». Потім натисніть кнопку «ЗАВАНТАЖИТИ». Під рядком вводу через кілька секунд після завершення завантаження з'явиться обране фото. За необхідності завантажте ще кілька фотографій.
Фотографії мають бути якісними, контрастними. Розміри фото повинні бути не менше 300px (пікселів) по одній із сторін. Розмір файлу - не більше 4 Мб. Формат: JPG. По завершенню натисніть кнопку «ЗБЕРЕГТИ».

На наступній сторінці Ви можете побачить, як виглядатиме оголошення на сайті, і, якщо Вас все влаштовує, натиснути кнопку «ОПУБЛІКУВАТИ НА САЙТІ», а якщо потрібно внести зміни та доповнення — «ПОВЕРНУТИСЯ ДО РЕДАГУВАННЯ».

Як керувати оголошеннями

Щоб перейти до керування оголошеннями, оберіть меню «Мої оголошення».

Вам доступні такі операції із збереженими оголошеннями:

 • Редагування
  Якщо Ваше оголошення отримало мало відгуків, перевірте правильність складання тексту. Відредагуйте (змініть) текст опублікованого оголошення та вказаної ціни. Натиснувши на заголовок оголошення Ви перейдете до редагування оголошення.
 • Видалення
  Звичайний термін розміщення оголошення — 30 днів.
  Якщо Ви бажаєте видалити оголошення тільки із сайту, Вам потрібно натиснути кнопку «ВИДАЛИТИ З САЙТУ». Оголошення не відтворюватиметься на сайті, але залишиться в Особистому кабінеті.
  Якщо Ви хочете видалити оголошення, скористайтесь кнопкою «ВИДАЛИТИ НАЗАВЖДИ». Після підтвердження Ваше оголошення буде видалене з Особистого кабінету і сайту без можливості відновлення.
 • Оновлення
  Натиснувши кнопку «ОНОВИТЬ», дата Вашого оголошення змінюється на поточну, при цьому оголошення піднімається у верхню частину лістингу звичайних оголошень.
 • Подати в газету
  Якщо Ви хочете опублікувати платне оголошення в газету, натисніть на посилання «ОПУБЛІКУВАТИ В ГАЗЕТІ». На наступній сторінці напишіть текст оголошення та виберіть його тип.
 • Перегляд оголошень
  В розділі «Мої оголошення» Ви бачите список всіх поданих оголошень. Для перегляду будь-якого з них клікніть по ID — якщо оголошення опубліковане на сайті, воно відкриється у новому вікні. Ви побачите його таким, яким воно є доступне іншим користувачам сайту.

Як зробити оголошення ефективним

Hа сайті aviso.ua розміщується велика кількість оголошень. І щодня їх стає все більше. Аби привернути увагу користувачів сайту до свого оголошення, збільшити кількість відгуків на нього, пропонуємо Вам зробити його «ТОП-оголошенням», «Гарячим», «Преміум», «Піднятим».

Що таке «ТОП-оголошення»

ТОП-оголошення» має найвищий пріоритет і розміщається на головній сторінці сайту в ротації.
Складається із заголовка (50 символів), ціни, фото й посилання.
Вартість: 1 тиждень - 25 грн, 4 тижні — 80 грн.
Тел.відділу продажу: 0(362) 68-88-76, 0(362) 68-88-65

Що таке «Гаряче оголошення»

«Гаряче оголошення» має вищий пріоритет і розміщується на головних сторінках розділів, а також на верхніх позиціях в списку оголошень відповідної рубрики в ротації по всіх сторінках лістингу.
Складається із заголовка (25 символів), тексту (125 символів), ціни, фото й посилання.
Вартість: 1 тиждень— 15 грн, 4 тижні — 40 грн.
Тел.відділу продажу: 0(362) 68-88-76, 0(362) 68-88-65

Що таке «Преміум-оголошення»

«Преміум-оголошення» — це простий та зручний спосіб виділити своє оголошення. «Преміум-оголошення» має високий пріоритет, завжди розміщується на верхніх позиціях у списку оголошень та в результатах пошуку. Виділене помаранчевим кольором і рамкою та знаходиться під «Гарячими» і відповідній рубриці терміном на 7 днів.

Щоб зробити Ваше оголошення «Преміум»:

 • в Особистому кабінеті, в меню «Мої оголошення», біля оголошень, які Ви бажаєте зробити «Преміум», натисніть посилання «Зробити Преміум», при цьому на Вашому Особистому рахунку має бути достатньо коштів. З Вашого особистого рахунку буде знято 10 грн і оголошення стане «Преміум» терміном на 7 днів.
 • Відправте SMS з текстом 95007ХХХХХХХ (ХХХХХХХ - ID оголошення на сайті, без пробілів, лише цифри) на номер 7190. Вартість 10 грн (з ПДВ, без ПФ).

Що таке «Підняте оголошення»

«Підняте оголошення» розташовується в списку оголошень і в результаті пошуку під Преміум-оголошеннями. Виділене сірим кольором і знаходиться в цьому статусі протягом 3 днів.

Щоб зробити Ваше оголошення «Піднятим»:

 • в Особистому кабінеті, в меню «Мої оголошення», біля оголошень, які Ви бажаєте зробити «Піднятим», натисніть посилання «Зробити Піднятим», при цьому на Вашому Особистому рахунку має бути достатньо коштів. З Вашого особистого рахунку буде знято 3 грн і оголошення стане «Піднятим» терміном на 3 дні.
 • Відправте SMS з текстом 95007ХХХХХХХ (ХХХХХХХ - ID оголошення на сайті, без пробілів, лише цифри) на номер 5533. Вартість 3 грн (з ПДВ, без ПФ).


Як подати оголошення в газету «AVISO»

В газету «AVISO» Ви можете подати ПЛАТНЕ або БЕЗКОШТОВНЕ оголошення.

Платні оголошення публікуються в конкретних номерах газет, виділяються серед інших (більший шрифт, наявність заголовка, рамки, фото), на сайт потрапляють до виходу газети.

Повний перелік платних послуг та цін

Платні оголошення приймаються:
в редакції
через Інтернет

Не приймаються до публікації оголошення, які суперечать чинному законодавству; оголошення про знайомство, в яких в якості способу зв'язку вказується номер телефону, домашня адреса або «до вимоги» на номер документа.

Безкоштовні оголошення публікуються в газеті в порядку загальної черги (без попередньо вказаної дати), не мають виділених слів; на сайті розміщуються після виходу газети.
Для публікації оголошень про діяльність, яка вимагає дозвільного документу, потрібно спочатку передати копію такого документу, завірену належним чином, в редакцію.

Безкоштовні оголошення приймаються:

 • За телефоном:
  0 (362) 68-88-88 багатоканальний
  пн-пт 8:00-20:00, сб 9:00-16:00

  Будь ласка, підготуйте текст оголошення заздалегідь. Наберіть номер нашого телефону. Повідомте оператору спочатку номер рубрики, потім — текст оголошення.

 • Поштою (на купонах, вирізаних з газети)
  Безкоштовні оголошення приймаються ТІЛЬКИ на купонах, вирізаних з газети, ксерокопії не приймаються.
  Будь ласка, заповніть розбірливим почерком «Купон для оголошення» та надішліть у конверті на нашу адресу:
  33028, Рівне-28, а/с 222 «АВІЗО»
 • За допомогою фірмових скриньок
  Будь ласка, заповніть розбірливим почерком «Купон для оголошення» та опустіть його в одну з наших фірмових скриньок «Авізо» (увага! конверт не потрібен):
  м. Рівне, пр. Князя Романа, 12, гастроном №48
  м. Рівне, вул. Млинівська, 36 (на території авторинку).
 • Через Интернет
  Будь ласка, будьте уважні при написанні тексту оголошення:
  НЕ набирайте текст оголошення ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ.
  НЕ набирайте текст оголошення в трансліті (російські слова англійськими літерами).
  НЕ робіть зайвих позначок в тексті оголошення.

  Для публікації оголошень про діяльність, яка потребує наявності дозвільних документів, вкажіть вид документа та на кого він виданий. Копія даного документа, засвідчена у встановленому порядку, повинна бути передана в редакцію. Інакше оголошення не буде опубліковане.
  Оголошення, які не відповідають вищенаведеним вимогам та умовам публікації в газеті «Авізо» опубліковані НЕ БУДУТЬ.


Як подати оголошення за допомогою SMS

Якщо Вам потрібно швидко подати невелике оголошення в нашу газету, скористайтеся послугою «АвізоSMS».
SMS оголошення подаються на короткий номер 7069. Оголошення, подане за допомогою SMS, буде опубліковане один раз в одному з найближчих номерів «AVISO» (Рівне).

  Послуга доступна абонентам KYIVSTAR, MTC, Астеліт
  Вартість одного SMS повідомлення — 6 грн (з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до ПФ в розмірі 7,5% від вартості послуги).
Увага! Якщо довжина Вашого повідомлення перевищує 160 символів латиницею або 70 символів кирилицею, то його вартість відповідатиме кількості одинарних повідомлень, з яких складається SMS.

  Правила подачі SMS оголошень
  Повідомлення необхідно складати у вигляді:
  код_видання пробіл текст_оголошення

  де код_видання «Авізо» (Ровно) — А06,

Приклади оголошень:
А06 Продам мотоцикл Ява 1994р.в., гарн. стан, недорого
А06 Зніму 1-кімн. квартиру 0362345678
А06 Prodam mobilnyj telefon Nokia 8800 pupkin@mail.ua

Контактним телефоном в оголошенні автоматично буде зазначено номер мобільного телефону, з якого було відправлено SMS повідомлення (не потрібно повторно вказувати його в тексті повідомлення).

Правила подачі SMS повідомлення:

 • Повідомлення з текстом оголошення має починатися з коду видання — А06. Якщо код видання не зазначено, оголошення НЕ БУДЕ опубліковано.
 • Текст оголошення має починатися з визначального слова (продам, куплю, обміняю тощо) — для правильного визначення рубрики співробітником редакції. Загальна кількість слів в оголошенні не повинна перевищувати 25. Пробіли між словами обов'язкові.
 • Якщо Ви хочете вказати додатково інші способи зв'язку (e-mail, web-сайт, номер телефону), запишіть їх в кінці повідомлення. Номер телефону записуйте в національному (нуль, код міста/оператора, номер телефону) або міжнародному (+, код країни, код міста/оператора, номер телефону) форматі, без пробілів та дефісів.
 • Для публікації оголошень про діяльність, яка потребує наявності дозвільних документів, вкажіть вид документа і на кого він виданий (напр., Ліц. СП «Авізо»). Копія даного документа, засвідчена у встановленому порядку, повинна бути передана в редакцію. Інакше оголошення не буде опубліковано.
 • Не приймаються SMS оголошення в рубрики «Знайомства», «Шлюбні оголошення», про визнання документів (печаток тощо) недійсними.
 • Оголошення подаються та приймаються виключно на підставі публічного договору, зміст якого друкується в кожному номері газети «АVISO» в «Умовах публікації» та на основі «Загальної угоди».
 • Послуга доступна тільки для повнолітніх.

Телефон для довідок (редакція «Авізо»):
0 (44) 258-88-89
пн-пт 9:00-19:00, сб 10:00-18:00

Технічна підтримка ТОВ «Ю-Мобайл».
Телефон 0 (44) 585-56-73