Работа. Учеба Житомир и область | Авизо


Работа 

Горячие предложения - Работа. Учеба в Житомире и области

Слюсар (різноробочий) Робота в бригаді по металообробці металу. Навчання. Соціальний пакет. Заробітна плата чистими від 7000 грн (кваліфікація). Робота з 8:00 до 17:00.
Требуется разнорабочий обеспечение стабильной работы котла, подготовка сырья, уборка территории. Опыт работы не обязательный. Требования: мужчина, ответственность.
В зв’язку з зростанням будівельних об’ємів, в будівельну фірму запрошуємо фахівців будівельників (мулярів та помічників мулярів, фасадчиків майстрів, внутрішніх робіт).
Зварювальник вул. С. Параджанова, 80. Робота на полуавтоматі. Навчання. Проволока 0,8 мм. метал 0,8:1,5 мм. Робота з 8.00 до 17.00 з пон-п’ятн. Зарплата від виробітку.
Водители дальнобойщики В крупную немецкую транспортную компанию. Для постоянной работы на территории Германии. Официальное трудоустройство, жилье, З/П 1700-2200 евро.
Кафе Догма запрошує на роботу. Графік роботи тиждень через тиждень, з 10-00 до 24-00. Звертатись за тел. ( 067 ) 7380195
Українська мова та література репетиторство, підготовка до ЗНО, до ДПА. Початкова школа: підготовка дітей до школи, допомого у виконанні домашніх завдань. Індивідуальні заняття.
В мережу магазинів “Квара” на постійну роботу потрібні продавці, експедитор, вантажники, кухарі, тех. працівники, офіціанти, бармени, покоївки. Хороші умови, висока оплата праці.
Бармен - официант. Требования: молодые, энергичные с желанием учиться, коммуникабельные, вежливые. Приятная ухоженная внешность. Достойная оплата ( оклад + % от работы ) .