Юруслуги. Финансы. Полиграфия. Юридические услуги. Нотариусы | Авизо Киев и область

Горячие предложения - Услуги в Киеве и области

Бюро технічної інвентаризації Технічна інвентаризація нерухомості: Виготовлення технічних паспортів. Незалежна експертна оцінка. Звіт про технічне обстеження будівель.
Юридическая экспертиза объекта Юридическое и нотариальное сопровождение сделки. Вступление в наследство, жилищные споры. Подготовка документов к продаже. Поиск покупателя. Срочный выкуп.
Адвокат Надання правової допомоги. Захист у кримінальних провадженнях, оскарження рішень/дій державних органів, представництво інтересів в судах. Значний досвід роботи.

  • 1

16-05-2019 / 16:20:29 300 грн.
ЗЕМЕЛЬНИЙ КОНСУЛЬТАНТ, ЮРИСТ, ВИТЯГ З ДЗК Отримати Витяг з Державного земельного кадастру, Витяг про нормативно-грошову оцінку, Черговий кадастровий план. Юридичні консультації щодо оформлення прав власності на земельні ділянки, оформлення оренди...


12-05-2019 / 14:00:09 100 грн.
Заяви для подачі до суду першої інстанції, юридичні » Допоможу скласти позовні заяви, заяви на видачу судового наказу, заяви у справах окремого провадження та іші процесуальні документи для подачі до суду першої інстанції, Надам юридичну консультацію щодо...


  • 1

не показывать

Нажмите «Нравится», чтобы читать Aviso в Facebook.