ЖК Diadans, Коновальця вул. 19 ст.м.Печерськ, офісне приміщення | Авизо Киев и область
Регион Рубрика

Найкращий будинок збудований в 2022 році в Києві!
Diadans – це дві архітектурно стильні вежі бізнес-класу заввишки в 31 поверх, які розташовані в серці найпрестижнішого району столиці – Печерська.
Так високо і птахи не літають, а Вам це під силу! І аби ніхто не заважав – ідеально облаштована територія комплексу обмежує доступ для сторонніх. Тут лише Ви та Ваш вибір: сьогодні до смаку життя в центрі міського потоку чи спокій та затишок у своєму гніздечку?
Квартира розташована на 3 поверсі вікна виходять в затишний дворик, без машин, на офісні приміщення в напрямку центр міста (на стадіон). Особливо цікавим є те що до квартири можна потрапити як через ліфтову зону парадного так і через лаунж зону столобіту по сходах між баштами! Це дає можливість використовувати квартиру як офіс. Ідеальна як для життя, так і для офіса. Висота потолків від полу до стелі 3.1 метра! Переуступка нотаріальна, доступна до грудня 2021 року. Введення в експлуатацію початок 2022 року. Цілодобова охорона. Трьох рівневий паркінг з ліфтом на Ваш поверх! ДИТЯЧИЙ САДОК і SportLife (спортивний клуб) в будинку! Ціна квартири 185600 $.
Досконалі технічні рішення.
Віконні системи -
Алюмінієві системи Schüco AWS 75.SI+ - німецька якість в деталях! В житловому комплексі Diadans втілюються тільки сучасні енергоощадні технології відповідно до отриманого сертифікату Breeam.
Панорамні вікна Diadans оснащені ідеальною і досконалою віконною конструкцією з максимальною теплоізоляцією Schüco AWS 75.SI+.
Алюмінієвий профіль Schüco AWS 75.SI+ було обрано усвідомлено, адже це віконна серія з максимально можливою теплоізоляцією на основі технології Schuco SimplySmart.
DIADANS один з небагатьох житлових комплексів в Україні, в якому буде встановлено саме цю високотехнологічну серію віконних систем Schüco. Переваги алюмінієвої системи Schüco AWS 75.SI+
Заощадження тепла
Складна конфігурація багатокамерного профілю відповідає низькій теплопровідності Uf від 0,9 до 1, 6 Вт / м 2 K.
Зелені технології
При виробництві профілів Schüco AWS 75.SI + використовуються екологічно чисті матеріали, 100% компонентів кожної системи надалі можуть бути перероблені.
Високий рівень безпеки
Системи Schüco AWS 75.SI + комплектуються фірмовою фурнітурою із захистом від злому.
Schüco - доведена до ідеалу конструкція, досконалість в кожному елементі. Бездоганна сумісність профілів і комплектуючих, кожна система — результат нещадної еволюції. Тільки кращі рішення, перевірені часом. Алюмінієві вікна Schüco будуть радувати витонченістю, елегантністю і надійністю не одне покоління!


Район: Печерский р-н
Площадь: 71 м2
Цена: 185 600 у.е.
Сайт: youtu.be/72LsOSGD_yY

Тел: 0 (99) *******

СЕРГІЙ (власник)

Добавить в мой блокнот

"Горячее"

Ваше объявление находится на главной странице раздела,
на страницах листинга и просмотра объявления. Состоит из заголовка (25 символов), текста, цены, фото и ссылки.
Цена: 1 неделя - 50 грн, 2 недели - 90 грн,
3 недели- 130 грн, 4 недели - 170 грн.

Заказ услуги по тел:0 800 21-88-71 (звонки бесплатные)

"VIP"

Ваше объявление выделено голубым цветом и находится в начале рубрики в ротации по 2 на каждой странице листинга.
Фото - обязательно. Экспозиция на сайте:
1 неделя - 40 грн
Вы можете сделать объявление VIP из Личного кабинета или заказать услугу по тел: 0 800 21-88-71 (звонки бесплатные)

"Премиум"

Ваше объявление выделено оранжевым цветом и находится на верхней позиции в соответствующей рубрике.
Экспозиция на сайте:
2 недели - 60 грн, 4 недели - 100 грн
Вы можете сделать объявление Премиум из Личного кабинета или заказать услугу по тел: 0 800 21-88-71 (звонки бесплатные)

"Автообновленное"

Ваше объявление находится в листинге и содержит функцию ежедневного обновления даты в течение 30 дней.
Цена: 30 дней - 30 грн
Вы можете сделать объявление "Автообновленным" из Личного кабинета или заказать услугу по тел: 0 800 21-88-71 (звонки бесплатные)

Пожаловаться

Горячие предложения - Недвижимость в Киеве и области

Б. Хмельницкого, 9-Б 3/5 эт. Офис 70 кв.м., в жилом доме, закрытый двор, полный авторский ремонт, вся офисная мебель, своя закрытая парковка.
Цена: 200 000 у.е.
Шелковичная 38. Жилой фонд. 1/5 эт. 77,2 кв.м. Жилой фонд. Под офис. Великолепное, прибыльное место в центре Киева. Метро в пешей доступности.
Цена: 175 000 у.е.
Шевченко пер. 13. Офис. 1 этаж, 2к квартира в историческом центре Киева, 60 кв.м, царский дом, h-4м, 400м метро Майдан Незалежності.
Цена: 150 000у.е.