Будівельна премія-2021: підсумки відбору 

У грудні стали відомі результати відбору премії "Український Будівельний Олімп-2021". На столичному та регіональному будівельному ринку премією у певних номінаціях відзначені найкращі забудовники та девелопери, а також житлові комплекси, що відповідають сучасним стандартам якості, комфорту та благоустрою.

 

Київські компанії та новобудови

Інтергал-Буд, Забудовник року. Досвід, професіоналізм, відповідальність — за реалізацію масштабних житлових проєктів, динамічні темпи розвитку та широку географію будівництва.

АртБудСервіс, Лідер галузі промислового будівництва та логістики — за провідні позиції на ринку будівництва та модернізації промислових, комерційних та адміністративних об'єктів.

BudCapital, Девелопер року — за зведення сучасних концептуальних житлових комплексів та застосування інноваційних будівельних технологій.

ДК Cityconsult Development, Провідний девелопер Київщини. Стрімкий розвиток та масштабне будівництво — за створення сучасних міських просторів з естетичною та функціональною архітектурою.

Азіл Девелопмент Груп, Професійний рівень будівництва. Прогресивні технології та якісні матеріали — за будівництво комплексів у сучасному архітектурному стилі, з екологічно чистих матеріалів.

Смарт Девелопмент, Лідер малоповерхового будівництва — за інтеграцію малоповерхового формату індивідуального житла у розвинену соціальну інфраструктуру столиці.

ECOBUD Building Croup, Європейський рівень будівництва: сучасна архітектура, якість та надійність — за виконання комплексних будівельно-монтажних робіт, сервісне обслуговування житлової та комерційної нерухомості.

ЖК Причал 8, Сучасний екопростір для комфортного життя та відпочинку — за вдале розташування на березі озера, різноманітність квартирних планувань, вигідну програму інвестування, наявність системи «розумний будинок» та підземного паркінгу.

ЖК 4U, Проект року. Інвестиційна привабливість та вигідні умови придбання — за сучасний дизайн, багаторівневі форми, панорамне скління, інтегрованість у соціальну інфраструктуру, інвестиційну привабливість.

ЖК Hello House, Зразковий стандарт сучасного житла: безпека, благоустрій та комфорт — за вдалу локацію поруч із парком та озером, в районі з розвиненою інфраструктурою, сучасну архітектуру та якісні матеріали.

ЖК Eco Dream, Сучасне якісне житло: сприятлива екологія, енергоефективність та вигідні умови придбання — за оригінальну концепцію екологічного житла та раціональне використання енергетичних ресурсів.

ЖК Сучасний квартал, Новий стандарт сучасного житла: енергоефективність, благоустрій та доступні ціни — за повноцінну соціальну інфраструктуру, панорамне скління будинків, різноманітні планування.

ЖК Святобір, Найкраще житло для всієї родини — за створення всередині комплексу зеленого простору, інтегрованість в міську інфраструктуру, застосування сучасних енергозберігаючих технологій, просторі планування квартир.

ЖК Life Story, Міжнародні стандарти престижу та якості сучасного житла — за екологічність, комфорт, практичність, лаконічну сучасну архітектуру з лаунж-зоною на даху, дизайнерськими холами, упорядкованим прибудинковим простором.

ЖК Академ-Квартал, комфортне якісне житло за доступними цінами — за масштабне будівництво (9 будинків різної поверховості), єдиний архітектурний стиль, озеленення прибудинкової території та доступну іпотеку.

 

Новобудови та девелопери Київської області

ДК Comfort Life, Ірпінь, Професійний девелопер: сучасні технології та новаторські рішення — за оригінальні архітектурні рішення та концепції житлових комплексів, передові технології та командний професіоналізм.

Білий Шоколад, Білогородка, Надійний девелопер. Європейські стиль та якість будівництва — за багаторічний досвід фінансування, проектування, будівництва житлових комплексів та котеджних містечок в екологічно чистому передмісті столиці.

STALA development group, Ірпінь, Професійний забудовник: доступне та якісне житло — за будівництво стильних котеджних містечок та затишних індивідуальних будинків, доступні ціни, європейські технології.

ЖК Orange Park, Крюківщина, Заміський комплекс року — за масштабність, єдиний архітектурний стиль, квартальну забудову та благоустрій прибудинкової території. Квадрекси «Гостомель Residence», Гостомель, Європейський рівень життя та комфорту — за будівництво затишного камерного житла європейського формату поряд з озером та парком.

ЖК Емоція, Хотов, Найкраще співвідношення ціни, якості та комфорту - за розташування на природі, малоповерховість, сучасну архітектуру, функціональні планування, квартири з двориками.

ЖК На Прорізній, Гостомель, Мальовничий заміський квартал: європейська якість, благоустрій та комфорт — за застосування енергозберігаючих технологій та сучасних матеріалів, зручну еколокацію, власну інфраструктуру та паркінг.

ЖК Riverside, Погреби, Найкращий проект столичного передмістя — за масштабне будівництво, гармонійну інтеграцію в екосистему передмістя, облаштування громадського парку Wellness City Park.

ЖК Покровський, Гостомель, Сучасне заміське житло: власна інфраструктура, якісні матеріали та екологічність — за будівництво повноцінного мікрорайону із зеленими дворами, набережною та власною інфраструктурою.

 

Регіональні новобудови та компанії

Blago developer, Івано-Франківськ, Провідний девелопер Івано-Франківщини — за 20-річний успішний досвід будівництва якісного житла, клієнтоорієнтованість, широкий асортимент житла та великий вибір планувань.

Група компаній ZEZMAN, Одеса, Провідний девелопер Чорноморського регіону: прогресивні рішення та інновації — за професійне інвестиційне управління, соціальну відповідальність та будівництво масштабних житлових об'єктів.

БК Кворум, Львів, Висока якість та надійність будівництва, інноваційні технології та доступні ціни — за десятирічний досвід будівництва житла, офісних та бізнес центрів, клієнтоорієнтованість та гнучку цінову політику.

Ukrpanel, Чернігів, Європейський рівень будівництва пасивних споруд та якісна продукція — за виробництво СІП-панелей та зведення пасивних будинків за власною запатентованою технологією.

ЖК ТРІУМФ, Дніпро, Надійне та якісне будівництво, благоустрій та комфорт — за зведення трьох висотних веж та сучасний урбаністичний стиль, розташування на набережній та різноманітні планування квартир.

ЖК Щастя, Тернопіль, Найкращий проект "міста в місті" на Тернопільщині — за будівництво поряд із гірськолижним комплексом повноцінного житлового мікрорайону та застосування новітніх екотехнологій.

ЖК High Hills, Харків, Найкраща архітектурно-містобудівна концепція багатофункціонального комплексу — за створення новаторської концепції Live&Shop&Work&Play, індивідуальний архітектурний стиль, продуману функціональність.

ЖК Статус-1, Херсон, Новобудова року: розвинена інфраструктура, вдале розташування, якість та доступність — за зведення сучасного комплексу комфорт-класу в лаконічному архітектурному стилі та застосування енергоефективних технологій.

ЖК Legenda, Запоріжжя, Найкраща архітектурна концепція житлового комплексу у м. Запоріжжя — за розташування поряд з набережною, сучасну архітектуру та дизайн, панорамне скління та надійні системи безпеки.

ЖБ Стрітенський, Полтава, Найкраща новобудова Полтави: безпека, якість та комфорт — за застосування сучасних технологій будівництва, стильний декорований фасад, функціональні та практичні планування.

 

Премією «Український Будівельний Олімп», заснованою у 2006 році, щорічно відзначаються будівельні проєкти, компанії, бренди. Детальніше про методику та результати відбору читайте на офіційному сайті премії http://www.stroyolimp.com.ua.

 

Всего просмотров: 38