Фильтры Сбросить все
Цена
Цена Сбросить
Сбросить фильтр
Ещё фильтры
Сбросить все
Ещё фильтры

Тип объявления

Дата публикации

Сбросить фильтр
filters icon Фильтры

5 657 частных объявлений в Харькове и области • страница 272

Інвестиційна можливість! Продам будинок 300 м²
photo-icon

14

Інвестиційна можливість! Продам будинок 300 м²

Івана Камишева вул.

Старая Салтовка, Салтовский район, Харьков

  • 5-комн.

    комнат

  • 600 м2

    площадь

  • 220 м2

    жилая

  • 25 м2

    кухня

  • 3

    этажей

150 000 $

Інвестиційна можливість! Продам будинок 600 м² Продається просторий будинок 600 м² у жвавому р-ні – вул. Івана Камишева 64 Будинок побудований з якісних матеріалів, з продуманою архітектурою та…

Сегодня в 19:10

VIP
Кондитерська фабрика «Полюс» у пошуках співробітників!
photo-icon

1

Кондитерська фабрика «Полюс» у пошуках співробітників!

Кондитерська фабрика «Полюс» у пошуках співробітників! Актуальні вакансии: - Вантажник; - Упаковка (жінки). 💰 Офіційне оформлення. 💸 Оплата 2 рази на місяць. 📱Для уточнення всіх деталей дзвоніть –…

Сегодня в 11:55

Регистрация места жительства (прописка) в Харькове (в Шевченковском и Индустриальном районах).
photo-icon

1

Регистрация места жительства (прописка) в Харькове (в Шевченковском и Индустриальном районах).

Регистрация места жительства (прописка) в Харькове (в Шевченковском и Индустриальном районах). Имею свои реальные адреса (квартиры) в жилых многоэтажках в черте города! Для граждан Украины и…

Вчера в 11:30

Бетоносмесители и растворомешалки
photo-icon

5

Бетоносмесители и растворомешалки

Бетоносмесители и растворомешалки 50-2000л (096-9577199) По всіх питаннях просимо виключно(! )телефонувати, а не писати! Бетоносмесители и растворомешалки 50-1000л. Гравитационые и принудительные;…

20 февраля 2024 в 10:07

Подробнее

20 февраля 2024 в 10:07

Кислоти:соляна,сірчана,ортофосфорна, азотна,мурашина,перекис водню,скіпідар,керосин ,сода каустична,
photo-icon

3

Кислоти: соляна, сірчана, ортофосфорна, азотна, мурашина, перекис водню, скіпідар, керосин, сода каустична,

Кислоти: соляна, сірчана, ортофосфорна, азотна, мурашина, перекис водню, скіпідар, керосин, сода каустична, бензин-Калоша, спирт ізопропиловый, нашатирний; сілікагель и др. (067-3396904) По всіх…

20 февраля 2024 в 10:05

Подробнее

20 февраля 2024 в 10:05

Умивальники автономні, рукомийники, баки душові
photo-icon

3

Умивальники автономні, рукомийники, баки душові

Умивальники автономні, рукомийники, баки душові (096-9577199) По всіх питаннях просимо виключно(! )телефонувати, а не писати! Умивальники автономні Дачник, Мийдодир, Козачок та ін. з підігрівом води…

20 февраля 2024 в 10:00

Подробнее

20 февраля 2024 в 10:00

Термоси харчові та  військові   3-6-12-24-36л
photo-icon

3

Термоси харчові та військові 3-6-12-24-36л

Термоси харчові та військові 3-6-12-24-36л (096-9577199) По всіх питаннях просимо виключно(! )телефонувати, а не писати! Термосы пищевые 6-12-24-36л с нержавеющей и алюминиевой колбой Наличный и…

20 февраля 2024 в 9:57

Подробнее

20 февраля 2024 в 9:57

Силикагель (влагопоглощение) фасованый и нефасованый
photo-icon

1

Силикагель (влагопоглощение) фасованый и нефасованый

Силикагель (влагопоглощение) фасованый и нефасованый (096-9577199) По всіх питаннях просимо телефонувати, а не писати! У т. ч. індикаторний средство защиты продукции от негативного воздействия влаги,…

20 февраля 2024 в 9:55

Подробнее

20 февраля 2024 в 9:55

Матрас,подушка,одеяло,белье постельное
photo-icon

3

Матрас, подушка, одеяло, белье постельное

Матрас, подушка, одеяло, белье постельное: от 3 штук; раскладушки, кровати(050-5246313) По всіх питаннях просимо виключно(! )телефонувати, а не писати! Матрас: 190х60, 70, 80, 90, 110, 120, 140, 160…

20 февраля 2024 в 9:52

Подробнее

20 февраля 2024 в 9:52

Кровать металлическая, раскладушка,матраци,подушки,ковдри
photo-icon

2

Кровать металлическая, раскладушка, матраци, подушки, ковдри

Кровать металлическая, раскладушка, матраци, подушки, ковдри(050-5246313) По всіх питаннях просимо виключно(! )телефонувати, а не писати! Кровать металлическая 1-2-ярусная; новые и б/у Раскладушка:…

20 февраля 2024 в 9:48

Подробнее

20 февраля 2024 в 9:48

Нефрас-бензин калоша-Растворитель
photo-icon

1

Нефрас-бензин калоша-Растворитель

Нефрас С2 80/120 (Бензин калоша) используют для разбавления многих битумных и масляных красок, лаков, эмалей, в процессе изготовления резиновых клеев и мастик, а также для обезжиривания кожи, тканей…

20 февраля 2024 в 9:45

Подробнее

20 февраля 2024 в 9:45

коуч-психоенерготерапевт -допомога, можливо  тривалий супровід.
photo-icon

1

коуч-психоенерготерапевт -допомога, можливо тривалий супровід.

Робота з вашими цілями із причинами, що заважають їх реалізації. Робота з Душею (у тому числі зцілення вашої внутрішньої дитини, її страхів та травм ), робота з родом та з інкарнаціями. Допомога у…

19 февраля 2024 в 14:44

Подробнее

19 февраля 2024 в 14:44

Електрик (аварійний виклик електромонтажні роботи)
photo-icon

1

Електрик (аварійний виклик електромонтажні роботи)

Види послуг Аварійне усунення несправностей -Проектування електропроводки (AutoCad) -Повна або часткова заміна електропроводки -Перенесення електричних лічильників -установка, збирання електрощитів…

15 февраля 2024 в 15:29

Подробнее

15 февраля 2024 в 15:29

Прискорені курси водій навантажувача.
photo-icon

7

Прискорені курси водій навантажувача.

7 000 грн

Центр навчання водіїв навантажувачів м. Львів проводить щоденний набір на курси. Проводимо навчання на вилковому навантажувачі від 1-4 тонн, що включає 10% теорії та 90% практики на полігоні. Після…

7 февраля 2024 в 13:06

Подробнее

7 февраля 2024 в 13:06

7 000 грн

В блокнот
Набір для вирощування грибів на 10 мішків з інструкцією.
photo-icon

6

Набір для вирощування грибів на 10 мішків з інструкцією.

490 $

Набір для вирощуівння грибів. 1. МІЦЕЛІЙ - грибниця. 2. ПАКЕТИ - оболонка для блоків. 3. АКТИВАТОРИ РОСТУ - добрива для грибів 4. ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ + БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ Із цього набору Ви…

2 февраля 2024 в 9:20

Подробнее

2 февраля 2024 в 9:20

Штани модні  жіночі трикотажні
photo-icon

4

Штани модні жіночі трикотажні

300 грн

Модні жіночі штани. Низька ціна. Матеріал-трикотаж. Кольори св. сірий та т. синій. Розміри- 44/46, 48/50, 52/54. Заміри- розмір 44/46 талія 30-35см. розмір 48/50 талія 34-40см. розмір 52/54 талія…

1 февраля 2024 в 19:01

Подробнее

1 февраля 2024 в 19:01

Набір рушників дуже гарної якості
photo-icon

4

Набір рушників дуже гарної якості

299 грн

Набір рушників. Країна виробник Китай. 1. Рушник банний, розмір 140/70. 2. Рушник для обличчя, розмір 70/35 Матеріал мікрофібра ( дуже м"яке, гарно вбирає вологу). Чудово підійде на подарунок.…

1 февраля 2024 в 18:59

Подробнее

1 февраля 2024 в 18:59

Чудовий набір рушників! Гарний родарунок!
photo-icon

4

Чудовий набір рушників! Гарний родарунок!

320 грн

. Чудовий набір рушників: Банний рушник- 140/70. Рушник для обличчя- 70/35. ціна 320 грн. Кольори і наявності молоко та рожевий Матеріал- мікрофібра( дуже м"яке, гарно вбирає вологу). Підходть для…

1 февраля 2024 в 18:58

Подробнее