Фильтры Сбросить все
Цена
Цена Сбросить
Сбросить фильтр
Ещё фильтры
Сбросить все
Ещё фильтры

Тип объявления

Дата публикации

Сбросить фильтр
filters icon Фильтры

3 301 частных объявление в Житомире • страница 89

Сезон скутерів розпочато! ЕЛЕКТРОСКУТЕРИ ATLAS. Найбільший вибір!
photo-icon

1

Сезон скутерів розпочато! ЕЛЕКТРОСКУТЕРИ ATLAS. Найбільший вибір!

Сезон скутерів розпочато! Найбільший вибір! Ціни від імпортера! Доступна оплата частинами! Безкоштовна доставка по Україні! ЕЛЕКТРОСКУТЕРИ ATLAS: - Elegant 21549грн - Shark 2 43489грн - Falkon…

Вчера в 10:00

empty image

Відкриття візи до Польщі без Вашої присутності

Польська компанія RV GROUP POLAND sp z. o. o. пропонує відкриття візи на рік без Вашої присутності! Від Вас: - наявність закордонного та українського паспорту; - фото 35 на 45 см на білому фоні Від…

28 февраля 2023 в 11:45

Подробнее

28 февраля 2023 в 11:45

empty image

Проведенным

сходом кровных и семейных родственников Рода Левченко было принято единогласное решение о создании Родовой Общины с именем Буеслав. GPS координаты 46°29`10 с. ш, 30°43`04 в. д, 70м над уровнем моря.…

27 февраля 2023 в 19:20

Подробнее

27 февраля 2023 в 19:20

empty image

Втрачені

диплом бакалавра та додаток до диплому серія КВ №38533067 на ім’я Сміян Валерія Олександрівна, видані Київським національним лінгвістичним університетом в 2010 році, вважати недійсними.

27 февраля 2023 в 16:24

Подробнее

27 февраля 2023 в 16:24

empty image

Молодая семейная пара

39 и 36 лет, непьющие ищем любую разовую, временную или постоянно подработку, работу на любом предприятии рабочими или по домгосподарству в Киеве или Киевской области, уборка в доме/коттедже, помощь…

27 февраля 2023 в 11:00

Подробнее

27 февраля 2023 в 11:00

empty image

Молодой человек 39 лет

непьющий, ищу работу в частной строительной бригаде в городе Киеве или Киевской области а также согласен на вахту, а также ещё работу на любом предприятии или по домохозяйству в загородном доме, или…

25 февраля 2023 в 15:00

Подробнее

25 февраля 2023 в 15:00

empty image

Втрачений

диплом спеціаліста та додаток до диплому, серія СК №41358538, виданий Одеським національним морським університетом 30. 06. 2011 року на ім’я Городецький Юрiй Вячеславович, вважати недійсним.

24 февраля 2023 в 12:12

Подробнее

24 февраля 2023 в 12:12

empty image

Я, Криницький

Костянтин Васильович, прошу вважати карту водія для цифрового тахографа № UAD0000007VI8000 (дійсна до 12. 10. 2026), що видана на моє ім'я, недійсною у зв'язку із втратою.

24 февраля 2023 в 12:12

Подробнее

24 февраля 2023 в 12:12

empty image

Я, Поліщук

Олег Анатолійович, прошу вважати карту водія для цифрового тахографа № UAD0000009EBH000 (дійсна до 01. 06. 2027), що видана на моє ім'я, недійсною у зв'язку із втратою.

24 февраля 2023 в 12:12

Подробнее