Продаж 1 кімнатної квартири в новобудові на Салтовці
0
44.5 м2
Площа
—
12.2 м2
Кухня
1 з 9
Поверх
Опис
Продаж 1-кімнатної квартири, 44,5 м, в зданій новобудові ЖК "Салтівський", Немишлянський район
Пропонується до продажу простора
1-кімнатна квартира площею 44,5 м за адресою: Салтівське шосе, 264
Будинок зданий та заселений – з документами повний порядок, усі комунікації підключені.
Перший високий поверх – дуже зручно для щоденного життя: не залежати від ліфта, зручно з дітьми або для людей старшого віку.
У квартирі виконані всі чорнові роботи:
замінено вікна на якісні енергозберігаючі VEKA з німецькою фурнітурою, повністю зроблена електрика та сантехнічна розводка, встановлені теплі водяні підлоги по всій квартирі, лічильники на газ, воду та опалення.
Наявність газу – величезний плюс, особливо у разі аварійного відключення електроенергії: завжди можна приготувати їжу та обігріти квартиру.
Стіни та підлога вже підготовлені під чистове оздоблення: гладкі стіни під поклейку шпалер, рівна підлога під ламінат.
Вже придбано ламінат, шпалери під фарбування та плитку на кухню – все входить у вартість!
Зручне розташування – поруч зупинки транспорту, магазини, школи, дитячі садки.
Це ідеальне житло як для себе, так і під здачу в оренду – ремонт можна завершити швидко і без великих витрат.
Телефонуйте для перегляду та додаткових деталей! Також є відео за запитом.
Додаткова інформація
Заповнюваність профілю
45%
Скарги
8