События и статьи – Днипро и область

1 2 3 4 5 7
1 2 3 7

AVISO отмечает свой 33-й день рождения!

Желаем AVISO развития, постоянного движения вперед, амбициозных планов, интересных идей и больших возможностей!

Поздравляем с Новым годом, дорогие наши клиенты, друзья, партнеры!

Пусть 2024-й станет годом Великой Победы и мира, временем новых возможностей, ярких идей и удачных решений!

Читать полностью

29 декабря 2023

День Вооруженных Сил Украины!

Поздравляем всех военных с профессиональным праздником! Вы настоящие герои!

Читать полностью

6 декабря 2023

AVISO поздравляет Елену Гайдамаху с избранием на пост президента АФНУ!

Уверены, что Ваш профессионализм, управленческий талант, организаторские способности будут способствовать росту и развитию организации.

Читать полностью

4 декабря 2023

День риелтора в Украине!

AVISO поздравляет риелторов Украины с профессиональным праздником!

Читать полностью

9 октября 2023

С Днем защитников и защитниц Украины!

Поздравляем с праздником всех военных, каждого и каждую, кто защищает родную землю, освобождает от оккупанта и борется за счастливое будущее Украины!

Читать полностью

1 октября 2023

С Днем Независимости, Украина!

Свободная, сильная и прекрасная страна несокрушимых людей! Сегодня для каждого из нас этот праздник имеет особое значение.

Читать полностью

24 августа 2023

Названо лауреатів будівельної премії - 2022

Підбито підсумки премії «Український Будівельний Олімп - 2022».Професійною нагородою відзначені столичні та регіональні будівельні компанії та новобудови.

Читать полностью

1 февраля 2023

З Днем народження, AVISO!

21 січня 2022 року AVISO святкує свій 31-й День народження!Із вдячністю за співпрацю вітаємо наших дорогих клієнтів, партнерів, друзів, всіх, хто працював і працює в нашій команді та віддає улюбленій справі свій досвід, енергію і любов!Довгих років успіху та процвітання, AVISO!

Будівельна премія-2021: підсумки відбору

У грудні стали відомі результати відбору премії "Український Будівельний Олімп-2021". На столичному та регіональному будівельному ринку відзначені найкращі забудовники та девелопери, а також житлові комплекси.

Читать полностью

17 декабря 2021

Ініціативи Королівства Саудівська Аравія

Королівство Саудівська Аравія, прагнучи захищати навколишнє середовище, боротися зі зміною клімату та протистояти екологічним викликам, які стали економічною загрозою для Регіону, оголошує про започаткування двох ініціатив - "Зелена Саудівська Аравія" та "Зелений Близький Схід", які визначатимуть напрямок руху Королівства та Регіону в цілому у захисті Землі та природи.

21 cічня 2021 року AVISO святкує 30 років!

Наша 30-річна історія – це відданість своїй справі, наполеглива праця, мільйони оголошень, професійні перемоги, визнання, беззаперечне лідерство у своїй сфері, і найцінніше — безмежна кількість вдячних клієнтів, величезна аудиторія, надійні партнери та друзі!

Названы лауреаты строительной премии

Компании и жилые комплексы награждены премией «Украинский Строительный Олимп-2020». Отбор среди строителей продолжается до конца года. Профессиональной наградой уже отмечены следующие застройщики, девелоперы и новостройки.

Читать полностью

16 октября 2020

У місті Дніпро стартує XXIV Міжнародна конференція з нерухомості АФНУ

Вже 10 вересня 2020 року у місті Дніпро стартує найбільш очікуваний захід сфери нерухомості в Україні –XXIVМіжнародна конференція з нерухомості, яку щорічно проводить Асоціація фахівців з нерухомості України (АФНУ). Встигніть зареєструватися!AVISO – інформаційний спонсор заходу.

Читать полностью

2 сентября 2020

1-2 грудня 2017р. FIABCI-Україна спільно з КАДА і СФНМУ організовує VI Національний Форум #iREAL

Тема Форуму “Modern City Concept” (Концепція Сучасного міста).Це буде перший на ринку захід, який має на меті зібрати усіх найпрогресивніших фахівців ринку, міжнародних та українських експертів навколо концепції сучасного міста Києва. На форумі очікується до 500 представників різних напрямів фаху: ріелторів, архітекторів, девелоперів, консультантів, юристів, менеджерів агенств.Дізнайтеся про кращий досвід від топ-професіоналів ринку нерухомості різних країн.

1 2 3 7
1 2 3 7