Безпечна оренда офісу. Від власника. Комунальні та ПДВ враховано
89
25 м2
Площа
—
—
—
Опис
Безпечна оренда офісів в центрі Києва! Без комісії. Комунальні та ПДВ враховано.
25 кв.м - 13750,0 грн.
16 кв.м - 8800,0 грн
Пропонуємо в оренду офісні приміщення від 6 до 70 м.кв. (15.м.кв., 20 м.кв., 40 м.кв. та ін.) . Офіси обладнані всім необхідним для повноцінної роботи. Суттєвою перевагою є постійне електропостачання, наявність укриття, яке забезпечене вентиляцією, генераторами, водопостачанням, інтернетом, має два виходи, що гарантує безпечне перебування співробітників під час повітряних тривог, без відриву від роботи, та надійне збереження будь яких товарів.
Цілодобова охорона, відеонагляд, протипожежна сигналізація, виділена інтернет лінія, меблі.
Можливість оформлення юридичної адреси.
Погодинна оренда для проведення тренінгів, семінарів, конференцій, майстер-класів, автошколи.
550,0 грн за 1 кв.м (враховано комунальні та ПДВ). Торг можливий.
Наразі актуально:
25 кв.м - 2 поверх
16 кв.м - цокольний поверх.
Київ Львівська площа, ст.м. Золоті Ворота. пров.Киянівський, 3-7
Телефон для зв'язку 0504411275 Олександр. Власник.
Заповнюваність профілю
25%
Скарги
немає