Сдам долгосрочно 2-к квартиру Киев, Шевченковский, Нагорная ул., 16
17
80 м2
Площа
39 м2
Житлова
20 м2
Кухня
11 з 25
Поверх
Опис
Перша здача!
ЖК Хенесі Хаус
Центр Києва
Істрричний Подол, Лукянівка.
Здам в довгострокову оренду енергетично автономна преміум квартира в самому центрі Шевченківського району міста Києва для тих, хто цінує простір, стиль і комфорт.
Ця простора, світла двокімнатна кімнатна квартира в ЖК Henesi House втілення затишку в сучасному мегаполісі. Це місце для життя в його найкращому вигляді зроблений для себе ремонт, сучасні меблі, преміум техніка, функціональне планування. Продумана кожна деталь для вашого максимального комфорту.
Великі вікна відкривають види на Поділ додаючи простору світла й легкості.
Простора кухня із вбудованою преміум-технікою (варильна поверхня, духова шафа, посудомийка).
Велика шафа в коридорі з вбудованою пральною машиною, сушильною машиною, робот-пилисосом високої потужності та максимальної функціональності.
Гостьова кімната з затишним кутовим диваном для сімейних посиденьок перед телевізором.
Затишна простора спальня оформлена в класичних спокійних тонах. Що сприяє Вашому відновленню.
Велика ванна кімната обладнана ванною, теплою підлогою, біде та преміум сантехнікою.
Простора гардеробна кімната для організації зберігання.
Про житловий комплекс:
Елітний багатоповерховий будинок із високою енергоефективністю класу А сучасні технології утеплення та енергозбереження. Високі стелі (3.2 м) створюють відчуття простору й світла.
Закрита охоронювана територія з відеоспостереженням та консьєрж-сервісом. Просторі внутрішні зони відпочинку, спортивний майданчик та зони відпочинку на даху.
Підземний паркінг та місця для велосипедів.
Розвинена інфраструктура навколо:
Поруч ТЦ Променада центр, Смородинський парк, Юрковиця, школи, садки, ресторани й кавярні.
Квартира підкреслить Ваш вишуканий смак та статус!
Актуально!
Перегляди по домовленості!Комиссия: 50%
Додаткова інформація
Скарги
немає



