Сбросить фильтр
filters icon Продажа квартир | Черкассы open
map icon Карта beta list icon Список

Продажа квартир в Черкассах – 65 объявлений • страница 3

Продам гарний краєвид, квартира в подарунок
photo-icon

17

Продам гарний краєвид, квартира в подарунок

Симиренківська вул., 2/1

Дачи, Приднепровский район, Черкассы

  • 1-комн.

    комнат

  • 39 м2

    площадь

  • 21 м2

    жилая

  • 8 м2

    кухня

  • 5 из 5

    этаж

42 000 $

Шукаєте простору та світлу квартиру в теплому і затишному будинку? Пропонуємо Вашій увазі квартиру площею 39м2 в районі площі 700-річя Черкас поряд з хлібзаводом. - Квартира має вдале планування з…

Updated 5 дней назад в 16:46

Подробнее

Updated 5 дней назад в 16:46

СІМЕЙНА 2кім.кв МРІЇ в СУЧАСНОМУ ЖК Нова Митниця
photo-icon

23

СІМЕЙНА 2кім. кв МРІЇ в СУЧАСНОМУ ЖК Нова Митниця

Сержанта Жужоми вул., 3

Сосновский район, Черкассы

  • 2-комн.

    комнат

  • 54 м2

    площадь

  • 35 м2

    жилая

  • 12 м2

    кухня

  • 5 из 10

    этаж

102 000 $

єОселя

Стильна 2-кімнатна квартира в сучасному ЖК Нова МИТНИЦЯ — простір, у який закохуєшся з першого погляду. Світла, затишна та продумана до дрібниць квартира з окремими кімнатами — ідеальний варіант для…

Updated 5 дней назад в 16:35

Подробнее

Updated 5 дней назад в 16:35

102 000 $

єОселя
bookmark
В блокнот
ЕОСЕЛЯ! Інвестиція в МАЙБУТНЄ-2 кім.кв з майже РЕМОНТОМ в ЖК Сімейний
photo-icon

40

ЕОСЕЛЯ! Інвестиція в МАЙБУТНЄ-2 кім. кв з майже РЕМОНТОМ в ЖК Сімейний

Володимира Великого вул., 29

Мытница, Приднепровский район, Черкассы

  • 2-комн.

    комнат

  • 70 м2

    площадь

  • 16 м2

    кухня

  • 11 из 11

    этаж

89 000 $

єОселя

ПРАЦЮЄМО з ДЕРЖПРОГРАМАМИ! Кожен з нас шукає свій ідеальний варіан для життя - сучасний комплекс Сімейний стане місцем, куди захочеться повертатися після виснажливого трудового дня. Якщо ви хочете…

Updated 8 мая в 17:18

89 000 $

єОселя
bookmark
В блокнот
ЗАТИШНА 2кім.кв на Казбеті в ДОГЛЯНУТОМУ будинку з РЕМОНТОМ
photo-icon

21

ЗАТИШНА 2кім. кв на Казбеті в ДОГЛЯНУТОМУ будинку з РЕМОНТОМ

Праведниці Шулежко вул., 67

Центральный, Сосновский район, Черкассы

  • 2-комн.

    комнат

  • 78 м2

    площадь

  • 16 м2

    кухня

  • 8 из 11

    этаж

95 000 $

Продається простора 2-кімнатна квартира в сучасному, престижному будинку, який вважається одним із найкомфортніших для проживання в районі Казбету за адресою П. Шулежко(Пушкіна) 67. Квартира з…

Updated 8 мая в 17:18

КЛАСИЧНА 3 кім кв в ІТАЛІЙСЬКОМУ стилі. Працюємо по Держпрограмі.
photo-icon

20

Різдвяна вул., 50

Дачи, Приднепровский район, Черкассы

  • 3-комн.

    комнат

  • 123 м2

    площадь

  • 16 м2

    кухня

  • 10 из 9

    этаж

115 000 $

Пропонується до продажу ЕЛЕГАНТНА 3 кім. кв, оформлена в італійському стилі - з акцентом на якість, комфорт і вічну класику. Ідеальний варіант для цінителів краси та затишку в одному з…

Updated 8 мая в 17:18

НАЙКРАЩА ПРОПОЗИЦІЯ- 2 кім.кв. на Митниці
photo-icon

17

НАЙКРАЩА ПРОПОЗИЦІЯ- 2 кім. кв. на Митниці

Нижня Горова вул., 96

Грузовой порт, Приднепровский район, Черкассы

  • 2-комн.

    комнат

  • 51 м2

    площадь

  • 29 м2

    жилая

  • 7.40 м2

    кухня

  • 9 из 10

    этаж

51 000 $

Пропонується затишна квартира площею майже 51 кв. м. на 9 поверсі доглянутого Цегляного будинку в р-ні МИТНИЦІ. Ідеальний варіант для життя або інвестиції. - Зручне планування — 2 окремі кімнати -…

Updated 8 мая в 17:18

ПРЕМІАЛЬНА 2-рівнева кв з ТЕРАСОЮ в ПРЕСТИЖНОМУ комплексі
photo-icon

22

ПРЕМІАЛЬНА 2-рівнева кв з ТЕРАСОЮ в ПРЕСТИЖНОМУ комплексі

Віталія Вергая вул., 19

ЮЗР, Сосновский район, Черкассы

  • 3-комн.

    комнат

  • 120 м2

    площадь

  • 80 м2

    жилая

  • 15 м2

    кухня

  • 4 из 5

    этаж

140 000 $

Формат PRIVATE HOUSE — дворівнева квартира з власною терасою в ЖК «Другий Парковий» Це не просто квартира — це статус, простір і комфорт нового рівня. Квартира повністю укомплектована меблями та…

Updated 8 мая в 17:18

ЗАТИШНА 3 кім.кв р-ні ТРЦ «Дніпро Плаза» на МИТНИЦІ
photo-icon

40

ЗАТИШНА 3 кім. кв р-ні ТРЦ «Дніпро Плаза» на МИТНИЦІ

Припортова вул., 14

Мытница, Приднепровский район, Черкассы

  • 3-комн.

    комнат

  • 66 м2

    площадь

  • 41 м2

    жилая

  • 9 м2

    кухня

  • 8 из 9

    этаж

94 000 $

Пропонується до продажу сучасна 3-к квартира із капітальним ремонтом у найкращому р-ні ТРЦ «Дніпро Плаза» по вул. Припортова Квартира після якісного капітального ремонту, загальною площею 66кв. м.,…

Updated 8 мая в 17:18

ЕЛІТНА 2 кім.кв в ЖК СІТІ ПАРК з видом на Дніпро
photo-icon

15

ЕЛІТНА 2 кім. кв в ЖК СІТІ ПАРК з видом на Дніпро

Козацька вул., 21

Приднепровский район, Черкассы

  • 2-комн.

    комнат

  • 70 м2

    площадь

  • 18 м2

    кухня

  • 3 из 7

    этаж

80 000 $

Пропоную вам ідеальний варіант від надійного забудовника - 2кім. Кв. від в ЕЛІТНОМУ ЖК СІТІ ПАРК, що знаходиться по вул. Г. Дніпра з гарним видом на Дніпро та у двір. Квартира розташована в цегляному…

Updated 8 мая в 17:18

ЗАТИШНА 2кім.кв в ДОГЛЯНУТОМУ ЖК Нова МИТНИЦЯ з ДИЗАЙНЕРСЬКИМ ремонтом
photo-icon

20

ЗАТИШНА 2кім. кв в ДОГЛЯНУТОМУ ЖК Нова МИТНИЦЯ з ДИЗАЙНЕРСЬКИМ ремонтом

Сержанта Жужоми вул., 3

Сосновский район, Черкассы

  • 2-комн.

    комнат

  • 74 м2

    площадь

  • 45 м2

    жилая

  • 11 м2

    кухня

  • 1 из 10

    этаж

125 000 $

Працюємо з усіма ДЕРЖПРОГРАМАМИ! Якщо ви шукаєте квартиру, куди хочеться зайти і залишитись — це саме той варіант. Пропонується сучасна 2-кімнатна квартира з якісним ремонтом, продуманим до дрібниць…

Updated 8 мая в 17:18

ЕЛЕГАНТНА 2кім.кв з ФУНКЦІОНАЛЬНИМ плануванням
photo-icon

14

ЕЛЕГАНТНА 2кім. кв з ФУНКЦІОНАЛЬНИМ плануванням

Тараса Шевченка бульв., 352

Богдановский, Приднепровский район, Черкассы

  • 2-комн.

    комнат

  • 60 м2

    площадь

  • 25 м2

    кухня

  • 4 из 11

    этаж

90 000 $

Продається 2-кімнатна квартира-студія в по бул. ШЕВЧЕНКА в цегляному будинку. Простора та світла квартира з продуманим плануванням: кухня-студія гармонійно поєднана з вітальнею, що створює відчуття…

Updated 8 мая в 17:18

Ідеальна ІНВЕСТИЦІЯ- 2 кім.кв в ЖК ЛАГУНА
photo-icon

8

Ідеальна ІНВЕСТИЦІЯ- 2 кім. кв в ЖК ЛАГУНА

Героїв Дніпра вул.

Мытница, Приднепровский район, Черкассы

  • 2-комн.

    комнат

  • 63 м2

    площадь

  • 20.50 м2

    кухня

  • 5 из 9

    этаж

70 000 $

Пропоную вам ідеальний варіант від надійного забудовника 2кім. Кв. в ЕЛІТНОМУ ЖК Лагуна, що знаходиться по вул. Г. Дніпра з видом на Дніпро. Квартира розташована в цегляному будинку, загальною площею…

Updated 8 мая в 17:18

Затишна 3к кв. з ремонтом на ПЗР
photo-icon

12

Затишна 3к кв. з ремонтом на ПЗР

Героїв Майдану вул., 7

Победа, Сосновский район, Черкассы

  • 3-комн.

    комнат

  • 68.80 м2

    площадь

  • 9 м2

    кухня

  • 9 из 9

    этаж

75 000 $

Продається простора трикімнатна квартира в одному з найпопулярніших та найспокійніших районів міста — ПЗР (ЮЗР). Житло має зручне та практичне планування, що ідеально підійде для великої родини.…

Updated 6 мая в 12:41

Квартира у новобудові, ЖК Графський, ЦЕНТР, 780/кв.м.
photo-icon

23

Квартира у новобудові, ЖК Графський, ЦЕНТР, 780/кв. м.

Байди Вишневецького вул., 68

Центральный, Сосновский район, Черкассы

  • 2-комн.

    комнат

  • 87 м2

    площадь

  • 48 м2

    жилая

  • 18 м2

    кухня

  • 5 из 16

    этаж

68 000 $

Продаж ВЕЛИЧЕЗНОЇ 2-к квартири в одному із найкращих житлових комплексів м. Черкаси - ЖК "Графський" на зручному 5-му поверсі. Будинок повністю побудований - вводиться в експлуатацію у 2 кварталі…

Updated 23 апреля в 10:49

Квартира з ремонтом у новобудові. Центр
photo-icon

18

Квартира з ремонтом у новобудові. Центр

Праведниці Шулежко вул., 33

Центральный, Сосновский район, Черкассы

  • 1-комн.

    комнат

  • 48 м2

    площадь

  • 20 м2

    жилая

  • 16 м2

    кухня

  • 13 из 17

    этаж

68 000 $

єОселя

Пропонується до продажу сучасна 1к квартира із новим капітальним ремонтом у центрі міста (вул. Пушкіна). Будинок введений в експлуатацію у 2021 році. Квартира загальною площею 48кв. м., із покращеним…

Updated 22 апреля в 14:09

68 000 $

єОселя
bookmark
В блокнот
Квартира з ремонтом у новому будинку, Тихий Центр
photo-icon

18

Квартира з ремонтом у новому будинку, Тихий Центр

Січовий пров., 17

Центр, Приднепровский район, Черкассы

  • 3-комн.

    комнат

  • 64 м2

    площадь

  • 36 м2

    жилая

  • 8 м2

    кухня

  • 2 из 9

    этаж

84 900 $

Цена снижена

Пропонується до продажу комфортна 3-к квартира на 2-му поверсі десятиповерхового цегляного будинку, загальною площею 64 кв. м., по провул. Січовий. Будинок у 2013 році введений в експлуатацію, що…

Updated 22 апреля в 14:09

84 900 $

Цена снижена
bookmark
В блокнот
2-кім. к. в центрі (р-н Залізничного вокзалу)
photo-icon

7

2-кім. к. в центрі (р-н Залізничного вокзалу)

Хоменка вул., 16