1 438 частных объявлений в Львове и области

Приватний офіс для однієї особи в Regus KIVSH
photo-icon

7

Приватний офіс для однієї особи в Regus KIVSH

Тараса Шевченка вул., 120

Рясне, Шевченковский район, Львов

  • 20 м2

    площадь

348 $

Без %

Regus KIVSH розташований у креативному просторі Kivsh, на вул. Шевченка, 120, Львів. Це перший Regus у Львові та унікальна колаборація: автентичні індустріальні інтер'єри Kivsh поєднуються з…

Updated Сегодня в 10:00

VIP

348 $

Без %
bookmark
В блокнот
Продаж приміщення по вул. Пимоненка
photo-icon

13

Продаж приміщення по вул. Пимоненка

Миколи Пимоненка вул.

Пасіки, Сыховский район, Львов

  • 169 м2

    площадь

214 000 $

Приміщення Продаж комерційного приміщення ЖК Аурум Санрайз Адреса: м. Львів, вул. Пимоненка Загальна площа приміщення 169. 7 кв. м. Фасадний вхід Приміщення має два входи. Є можливість розділити

Updated 2 дня назад в 10:28

Подробнее

Updated 2 дня назад в 10:28

VIP
Здається Холодильний склад-камера(рампа) в оренду
photo-icon

2

Здається Холодильний склад-камера(рампа) в оренду

Пластова вул.

Знесіння, Лычаковский район, Львов

  • 50 м2

    площадь

240 грн/м²

Без %

Здається в оренду Холодильна склад - камера (рампа) загальною площею 50 м. кв (температурний режим -2/+5). Своя власна огороджена територія. Можливість заїзду великовантажної фури та стоянки свого…

Updated 10 мая в 15:30

VIP

240 грн/м²

Без %
bookmark
В блокнот
Продам землю сільськогосподарського призначення Сколівський, Верхнє Синьовидне, Львівська
photo-icon

11

Львівська

Верхнее Синевидное, Стрыйский район, Львовская область

  • 0.44 га

    площадь

45 000 $

ПРОДАЖ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ Адреса село Верхнє Синьовидне, Львівська область Площа ділянки 44 соток Призначення для ведення особистого селянського господарства. Комунікації поруч з ділянкою світло 5…

Updated Сегодня в 11:12

Здам довгостроково торгову площу Львів, Сихівський, пр. Червоної Калини, 127а
photo-icon

4

Пр. Червоної Калини, 127а

Сыховский район, Львов

  • 241.19 м2

    площадь

  • 1 из 1

    этаж

660 грн/м²

Без %

Суборенда частини нежитлового приміщення: м. Львів, проспект Червоної Калини, 127 А Загальна площа: 241, 19 м. кв. (204, 02 м. кв. - торговий зал та складські приміщення + 37, 17 м. кв. - рампа). Це…

Updated Сегодня в 11:00

660 грн/м²

Без %
bookmark
В блокнот
Продам 5-к будинок Пустомитівський, Конопниця, Франка
photo-icon

18

Продам 5-к будинок Пустомитівський, Конопниця, Франка

Франка

Конопница, Львовский район, Львовская область

  • 5-комн.

    комнат

  • 354 м2

    площадь

  • 127 м2

    жилая

  • 42 м2

    кухня

  • 3

    этажей

400 000 $

ПРОДАЖ БУДИНКУ Адреса с. Конопниця, вул. І. Франка, Пустомитівський р-н, Львівська обл. Кількість кімнат п’ять кімнат в основному будинку і три кімнати в гостьовому. Поверховість основний будинок…

Updated Сегодня в 10:21

Приватний офіс для однієї особи в Regus KIVSH
photo-icon

7

Приватний офіс для однієї особи в Regus KIVSH

Тараса Шевченка вул., 120

Рясне, Шевченковский район, Львов

  • 20 м2

    площадь

348 $

Без %

Updated Сегодня в 10:00

348 $

Без %
bookmark
В блокнот
Гнучкий професійний офісний простір у Regus KIVSH
photo-icon

10

Гнучкий професійний офісний простір у Regus KIVSH

Тараса Шевченка вул., 120

Рясне, Шевченковский район, Львов

  • 40 м2

    площадь

420 $

Без %

Updated Сегодня в 10:00

420 $

Без %
bookmark
В блокнот
Все включено: професійний офіс для 4 осіб у Regus KIVSH
photo-icon

8

Все включено: професійний офіс для 4 осіб у Regus KIVSH

Тараса Шевченка вул., 120

Рясне, Шевченковский район, Львов

  • 50 м2

    площадь

450 $

Без %

Updated Сегодня в 10:00

450 $

Без %
bookmark
В блокнот
Повністю готовий офіс для 5 осіб у Regus KIVSH
photo-icon

8

Повністю готовий офіс для 5 осіб у Regus KIVSH

Тараса Шевченка вул., 120

Рясне, Шевченковский район, Львов

  • 60 м2

    площадь

525 $

Без %

Updated Сегодня в 10:00

525 $

Без %
bookmark
В блокнот
Приватний офіс для двох осіб у Regus KIVSH
photo-icon

7

Приватний офіс для двох осіб у Regus KIVSH

Тараса Шевченка вул., 120

Рясне, Шевченковский район, Львов

  • 30 м2

    площадь

390 $

Без %

Updated Сегодня в 10:00

390 $

Без %
bookmark
В блокнот
Ваш ідеальний офіс у сучасному бізнес-центрі Regus KIVSH
photo-icon

9

Ваш ідеальний офіс у сучасному бізнес-центрі Regus KIVSH

Тараса Шевченка вул., 120

Рясне, Шевченковский район, Львов

  • 70 м2

    площадь

600 $

Без %

Updated Сегодня в 10:00

600 $

Без %
bookmark
В блокнот
Сучасний офіс відкритого планування для 10 осіб у Regus KIVSH
photo-icon

8

Тараса Шевченка вул., 120

Рясне, Шевченковский район, Львов

  • 110 м2

    площадь

1 000 $

Без %

Updated Сегодня в 10:00

1 000 $

Без %
bookmark
В блокнот
Усе включено: професійний офісний простір для 15 осіб у Regus KIVSH
photo-icon

9

Тараса Шевченка вул., 120

Рясне, Шевченковский район, Львов

  • 160 м2

    площадь

1 600 $

Без %

Updated Сегодня в 10:00

1 600 $

Без %
bookmark
В блокнот
Оренда приватного офісу в Spaces Lviv Tech City
photo-icon

6

Оренда приватного офісу в Spaces Lviv Tech City

Стрийська вул., 48

Вулька, Франковский район, Львов

  • 20 м2

    площадь

290 $

Без %

Spaces Lviv Tech City — сучасний бізнес-центр у інноваційному парку Lviv Tech City на вул. Стрийська, 48г, Львів, розташований поруч зі Стрийським парком та транспортними маршрутами для зручного…

Updated Сегодня в 10:00

290 $

Без %
bookmark
В блокнот
Гнучкий професійний офісний простір у Spaces Lviv Tech City
photo-icon

8

Гнучкий професійний офісний простір у Spaces Lviv Tech City

Стрийська вул., 48

Вулька, Франковский район, Львов

  • 40 м2

    площадь

400 $

Без %

Updated Сегодня в 10:00

400 $

Без %
bookmark
В блокнот
Приватний офіс для двох осіб у Spaces Lviv Tech City
photo-icon

6

Приватний офіс для двох осіб у Spaces Lviv Tech City

Стрийська вул., 48

Вулька, Франковский район, Львов

  • 30 м2

    площадь

350 $

Без %

Updated Сегодня в 10:00

350 $

Без %
bookmark
В блокнот
Все включено: професійний офіс для 4 осіб у Spaces Lviv Tech City
photo-icon

7

Стрийська вул., 48

Вулька, Франковский район, Львов

  • 50 м2

    площадь

500 $

Без %

Updated Сегодня в 10:00

500 $

Без %
bookmark
В блокнот
Повністю готовий офіс для 5 осіб у Spaces Lviv Tech City
photo-icon

6

Повністю готовий офіс для 5 осіб у Spaces Lviv Tech City

Стрийська вул., 48

Вулька, Франковский район, Львов

  • 60 м2

    площадь

550 $

Без %

Updated Сегодня в 10:00

550 $

Без %
bookmark
В блокнот
Ваш ідеальний офіс у сучасному бізнес-центрі Spaces Lviv Tech City
photo-icon

7

Стрийська вул., 48

Вулька, Франковский район, Львов

  • 70 м2

    площадь

600 $

Без %

Updated Сегодня в 10:00

600 $

Без %
bookmark
В блокнот
Сучасний офіс відкритого планування для 10 осіб у Spaces Lviv Tech City
photo-icon

7

Стрийська вул., 48

Вулька, Франковский район, Львов

  • 110 м2

    площадь

1 500 $

Без %

Updated Сегодня в 10:00

1 500 $

Без %
bookmark
В блокнот
Готовий до роботи офіс відкритого планування для 15 осіб у Spaces Lviv Tech City
photo-icon

8

Стрийська вул., 48

Вулька, Франковский район, Львов

  • 160 м2

    площадь

2 050 $

Без %

Updated Сегодня в 10:00

2 050 $

Без %
bookmark
В блокнот
Оренда на вул. Червоної Калини, 35 офіс на 16,6 м², від власника
photo-icon

3

Оренда на вул. Червоної Калини, 35 офіс на 16, 6 м², від власника

Червоної Калини вул.

Сыховский район, Львов

  • 1-комн.

    комнат

  • 16.60 м2

    площадь

  • 4 из 4

    этаж

250 грн/м²

Основні характеристики: адреса — м. Львів, вул. Червоної Калини, 35, офіс 157 (Сихівський район); площа — 16, 6 м²; поверх — 4/4; кількість кімнат — 1; ціна — 250 грн/м² експлуатаційні та комунальні…

Updated Сегодня в 7:47

250 грн/м²

bookmark
В блокнот
Page generationTime - 74.411062 ms