3 450 частных объявлений в Житомире и области • страница 78

Стерілізовані собаки-підлитки шукають дім
photo-icon

3

Стерілізовані собаки-підлитки шукають дім

Три стерилізовані, вакциновані, дегельмінтезовані собачки-підлітки віком вісім місяців терміново шукають дім. Позитивні і розумні, будуть чудовими охоронцями і компаньонами. Доставлю по області.

Updated Вчера в 11:15

Куплю корови, коні, молодняк на м"ясо та на тримання.
photo-icon

3

Куплю корови, коні, молодняк на м"ясо та на тримання.

Куплю корови, коні, молодняк на м"ясо та на тримання. Купуємо лежачі та дорізи. Надаємо послуги перевезення тварин. Тел. 0674105471, 0930012969, Олександр Миколайович.

Updated 5 дней назад в 17:45

Подробнее

Updated 5 дней назад в 17:45

Продаю дачний будинок розташований в товаристві "Тетерівський масив".
photo-icon

2

Продаю дачний будинок розташований в товаристві "Тетерівський масив".

Тетеревка, Житомирский район, Житомирская область

  • 20 м2

    площадь

  • 1

    этажей

5 000 $

Продаю дачний будинок розташований в товаристві "Тетерівський масив", 10 соток приватизованої землі. Поруч озеро, рибалка, купання. Криниця, опалення пічне. Площа будинку 20 кв. м. та крита тераса 20…

Updated 18 июня в 17:15

empty image

Втрачено

договір купівлі-продажу квартири за адресою: м. Київ, пров. Волго-Донській, 1, кв. 218, посвідчений Київською державною нотаріальною которою № 1 04. 05. 2001р. № 10-2361 та зареєстрований в Бюро 13.…

Updated 15 мая 2023 в 19:12

empty image

Диплом

АР №19292408 (реєстраційний № 5215) про закінчення Медичного училища Придніпровської залізниці, виданий на ім’я Бондар Катерини Романівни, вважати недійсним. Диплом Е 20 №069032 про закінчення…

Updated 15 мая 2023 в 19:12

empty image

Я, Дудар

Володимир Сергійович, прошу вважати карту водія для цифрового тахографа № UAD0000009LQV000 (дійсна до 11. 07. 2027), що видана на моє ім'я, недійсною у зв'язку із втратою.

Updated 12 мая 2023 в 13:24

empty image

Посвідчення

евакуйованого із зони відчуження Категорія 2 серія Б Номер: 117531 від 25. 03. 2004, видане Київською облдержадміністрацією на ім'я Філатова Ірина Олександрівна, вважати недійсним в зв'язку із…

Updated 12 мая 2023 в 13:24

empty image

Пошкодженне

в результатi бойових дiй посвiдчення участнiка бойових дiй серii УБД N161087, видане Донецько-Луганським Регiональним управлiнням Державноi Прикордонноi служби Украiни на ім'я Ткач Сергiй…

Updated 11 мая 2023 в 17:54

empty image

Втрачене

посвідчення УБД №613783 від 28. 12. 2018 року, видане Донецько–Луганським регіональним управлінням ДПСУ на ім'я Ремньов Іван Вікторович, вважати недійсним.

Updated 11 мая 2023 в 17:12

Будівництво зерносховища/ складу/ навісу під ключ
photo-icon

8

Будівництво зерносховища/ складу/ навісу під ключ

2 530 грн

Будівництво, виготовлення металоконструкцій та проектування. Будуємо ангари, склади та навіси сільськогосподарського призначення. Будуємо теплі склади, логістичні комплекси, цеха, виробничі будівлі…

Updated 11 мая 2023 в 16:24

2 530 грн

bookmark
В блокнот
empty image

Втрачено

документ, посвідчення дитини з багатодітної сім'ї серії ДБ N717606, виданий Управлінням соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради 18 червня 2021 року на ім'я…

Updated 11 мая 2023 в 12:54

Бригада дiвчат
photo-icon

1

Бригада дiвчат

професiйно надає малярнi послуги: шпаклювання стiн, стель, гiпсокартону, вiдкоси, шпалери; декоративне оброблення: "венецiя", "марселка", "оточенто", "травертiно" та iн. Утеплення будинкiв. Якiсть та…

Updated 11 мая 2023 в 11:30

empty image

Я, Бедзай

Сергій Олександрович, прошу вважати карту водія для цифрового тахографа № UAD0000009МА2000 (дійсна до 12. 07. 2027), що видана на моє ім'я, недійсною у зв'язку із втратою.

Updated 11 мая 2023 в 11:24

empty image

Я, Криволап

Віктор Михайлович, прошу вважати карту водія для цифрового тахографа № UAD0000009ESK000 (дійсна до 05. 06. 2027), що видана на моє ім'я, недійсною у зв'язку із втратою.

Updated 11 мая 2023 в 11:24

empty image

Я, Щербак

Сергій Васильович, прошу вважати карту водія для цифрового тахографа № UAD0000003F8D000 (дійсна до 26. 06. 2023), що видана на моє ім'я, недійсною у зв'язку із втратою.

Updated 11 мая 2023 в 11:24

empty image

Я, Халютін

Олексій Васильович, прошу вважати карту водія для цифрового тахографа № UAD0000007АВС000 (дійсна до 07. 04. 2026), що видана на моє ім'я, недійсною у зв'язку із втратою.

Updated 11 мая 2023 в 11:24

empty image

Я, Кривошей

Олег Володимирович, прошу вважати карту водія для цифрового тахографа № UAD0000007І1S000 (дійсна до 08. 06. 2026), що видана на моє ім'я, недійсною у зв'язку із втратою.

Updated 11 мая 2023 в 11:24

empty image

Втрачений

диплом (присвоєна кваліфікація інженера-металурга) НВ №838701, виданий 5 липня 1986р, м. Дніпропетровськ, реєстраційний № 954, Дніпропетровським металургійним інститутом на ім'я Кононенко Світлана…

Updated 10 мая 2023 в 20:54

empty image

Втрачено

диплом серія ТМ №11994255, виданий Житомирським технологічним коледжем від 20. 06. 2000р. на ім'я ШЕВЧУК РОСТИСЛАВ АНАТОЛІЙОВИЧ, вважати недійсним.

Updated 10 мая 2023 в 17:42

Page generationTime - 66.053846 ms