Події та статті • сторінка 2

1 2 3 4 5 11
1 2 3 11

У місті Дніпро стартує XXIV Міжнародна конференція з нерухомості АФНУ

Вже 10 вересня 2020 року у місті Дніпро стартує найбільш очікуваний захід сфери нерухомості в Україні –XXIVМіжнародна конференція з нерухомості, яку щорічно проводить Асоціація фахівців з нерухомості України (АФНУ).Встигніть зареєструватися!AVISO – інформаційний спонсор заходу.

Читати повністю

2 вересня 2020

У AVISO в Житомирі - час приємних змін!

Редакція AVISO в Житомирі переїхала в новий офіс. Чакаємо на наших рекламодавців та читачів за адресою: вул. Київська, 59. До вашої уваги - фоторепортаж з відкриття офісу та дружньої вечері у ресторані "Барбарис", куди ми запросили директорів агентств нерухомості Житомира, гостей із Житомирської міської ради, Президента СФНУ та співробітників медіагрупи AVISO з Києва та Житомиру.

Читати повністю

26 листопада 2019

Сила - в единстве! Под таким лозунгом в Виннице прошел Высший Совет ССНУ (фоторепортаж)

19-20 апреля 2019 года в Виннице Союз специалистов по недвижимости Украины провёл стратегическую сессию и Высший совет. Надо ли говорить о том, что для прогрессивной и быстро развивающейся организации - это важное событие, которое определило не только сегодняшний стратегический профиль, а и концепцию Союза на ближайшие 3 года.

Читати повністю

24 квітня 2019

В объективе - ЖК COUNTRY TOWNHOUSE (фоторепортаж)

В риелторских кругах давно ходят легенды, что ДОДы, организованные Алексеем Муриным и БГ «Деловая», — это не просто презентация нового объекта коллегам-риелторам, а и крутой ивент, продуманный до мелочей. Мы убедились в этом сами побывав на презентации нового ЖКCOUNTRY TOWNHOUSE в с.Гора Бориспольского района.

Читати повністю

17 травня 2018

Квартира в Европе или новостройка в Киеве: где выгоднее вкладываться в недвижимость

22 и 23 марта приглашаем Вас посетить «Ярмарку Недвижимости».10-я Юбилейная Международная Выставка Украинской и Зарубежной Недвижимости пройдет вКиевском НСК Олимпийском в зале «Холл Чемпионов». Для посетителей это уникальный шанс узнать осовременных тенденциях рынка украинской и зарубежной недвижимости. AVISO - информационный партнер выставки.

Читати повністю

20 березня 2018

FIABCI-Україна - надзвичайні можливості для кожного! (фото)

Напередодні поїздки делегації FIABCI-Україна на Міжнародний бізнес-саміт, який відбудеться 6-10 грудня 2017 року в Афінах, та у зв’язку з великим інтересом до діяльності організації, ми вирішили пригадати, що відбувалося на Світовому конгресі FIABCI-International в Андоррі, розповісти про участь та досягнення української делегації.

Читати повністю

27 листопада 2017

1-2 грудня 2017 року FIABCI-Україна спільно з КАДА і СФНМУ організовує VI Національний Форум #iREAL

Тема Форуму “Modern City Concept” (Концепція Сучасного міста).Це буде перший на ринку захід, який має на меті зібрати усіх найпрогресивніших фахівців ринку, міжнародних та українських експертів навколо концепції сучасного міста Києва. На форумі очікується до 500 представників різних напрямів фаху: ріелторів, архітекторів, девелоперів, консультантів, юристів, менеджерів агенств.Дізнайтеся про кращий досвід від топ-професіоналів ринку нерухомості різних країн.

Читати повністю

8 листопада 2017

Насколько приумножится капитал при вложении в недвижимость в Европе или новостройки в Киеве

Покупка заграничной недвижимости — реальная возможность сделать выгодную инвестицию. Деньги в этом случае будут защищены от инфляции, ведь стоимость недвижимости с течением времени только растет. Поэтому чем быстрее Вы решитесь на покупку, тем дешевле она Вам обойдется.

Читати повністю

25 жовтня 2017

FIABCI-Ukraine і HUB 4. 0 запрошують 29 серпня на Morning Talk за участю Штефана Юнга

Штефан Юнг (Stephan Jung) — відомий інвестор, експерт з інновацій та трендів. Штефан входить до ТОП-100 підприємців Німеччини. Його називають «visionary for future trends», це він передбачив стрімке зростання Red Bull, Facebook і Google. Його стратегічна консалтингова компанія з офісами в Гамбурзі та Берліні є визнаним експертом з позиціонування компаній, міст та керівників компаній.AVISO - інформаційний спонсор заходу.

Читати повністю

23 серпня 2017

FIABCI-Ukraine запрошує на Urban talks з одним з найвідоміших архітекторів світу

Зустріч з Фернандо Ромеро відбудеться 29 серпня 2017 року на території ВДНГ у форматі Urban Talks - урбан-дискусії, що є форматом FIABCI Business club, які проводяться з метою обговорення містобудування, процвітання міст та їх благоустрою між представниками сектору нерухомості, а також інноваторами, прогресивно мислячими девелоперами, підприємцями та архітекторами. AVISO - інформаційний спонсор заходу.

Читати повністю

11 серпня 2017

Сила — в единстве! (фоторепортаж)

8 июня 2017 года в Киеве прошел ежегодный съезд Союза специалистов по недвижимости Украины (ССНУ), на котором присутствовали делегаты съезда – представители риелторского сообщества из Киева и регионов, гости из других общественных организаций, а также представители Ассоциации специалистов по недвижимости Бодрума (Турция).

Читати повністю

15 червня 2017

Делегаты и гости съезда ССНУ на бизнес-туре по новостройкам Киева и области (фото)

8 июня 2017 года в рамках очередного съезда Союза специалистов по недвижимости Украины (ССНУ) состоялся бизнес-тур по новостройкам. Делегаты съезда из регионов Украины, киевские коллеги, представители прессы, а также гости из Турции посетили новостройки столичного региона и узнали о различных вариантах сотрудничества риелторов и застройщиков.

Читати повністю

12 червня 2017

8 червня 2017 року в Києві відбудеться черговий звітний З’їзд СФНУ.

8 червня 2017 рокув Києві відбудеться черговий звітний З’їзд Спілки нерухомого майна України. Запрошуємо членівСпілки та всіх бажаючих долучитися до заходу організації, яка має за мету зробити ринок України цивілізованимі прозорим! (Готель "Вісак", Оболонська набережна, 17-г).

День открытых дверей в комплексе дуплексов КД «Балтик Хаус»

В субботу 22 апреля 2017г. Киевской риэлторской компанией был организован День открытых дверей в комплексе дуплексов КД «Балтик Хаус» (под названием «Игры с пространством») Организаторам удалось создать семейную теплую и уютную атмосферы благодаря дружелюбным гостям. Также этому способствовали ароматный узвар, вкусный глинтвейн и жареный зефир.

Читати повністю

27 квітня 2017

В Киеве в 27 раз состоялась выставка «Международная недвижимость».

1-2 апреля 2017 года в Киеве в Международном выставочном центре состоялась 27-я специализированная выставка-форумзарубежной недвижимости. Впервые выставка проводилась в выходные дни, с целью привлечь внимание максимального количества киевлян и гостей столицы к объектам украинского рынка и дальнего зарубежья.

1 2 3 11
1 2 3 11