Фільтри Скинути все
Івано-Франківськ
open select
back
Локація Скинути close
  • Івано-Франківськ
  • Івано-Франківська область
  • Івано-Франківськ та область
  • Місцевості
  • Райони
Скинути фільтр
Ціна
open select
back
Ціна Скинути close
Скинути фільтр
Ще фільтри
Скинути все
Ще фільтри close

Тип оголошення

Загальна площа

Житлова площа

Площа кухні

Поверхів у будинку

Дата публікації

Скинути фільтр
filters icon Продаж квартир, будинків | Івано-Франківськ open
map icon Мапа beta list icon Список

Продаж квартир та будинків в Івано-Франківську – 16 оголошень

Продається 3к квартира з новим ремонтом, меблі, техніка, ГАЗ
photo-icon

15

Продається 3к квартира з новим ремонтом, меблі, техніка, ГАЗ

Пасічна вул., 41

Пасічна, Івано-Франківськ

  • 3-кімн.

    кімнат

  • 84 м2

    площа

  • 44.10 м2

    житлова

  • 11.70 м2

    кухня

  • 3 з 10

    поверх

125 000 $

Без %

Продається 3-кімнатна квартира з новим ремонтом у новобудові в мікрорайоні Пасічна. Простора квартира площею 84 м² розташована на зручному 3 поверсі цегляного будинку. Повністю готова до проживання –…

Updated Вчора о 15:47

125 000 $

Без %
bookmark
До записника
Продаж просторої 2 кім квартири в ЖК ЛИПКИ 2
photo-icon

16

Продаж просторої 2 кім квартири в ЖК ЛИПКИ 2

Гетьмана Мазепи вул., 168Г

Бам, Івано-Франківськ

  • 2-кімн.

    кімнат

  • 56.30 м2

    площа

  • 31.10 м2

    житлова

  • 25.20 м2

    кухня

  • 7 з 10

    поверх

67 350 $

Без %
Ціну знижено

Продається 2-кімнатна квартира (сирець) в ЖК «Липки-2» Локація: м. Івано-Франківськ, вул. Мазепи (біля ТЦ «Сільпо») Поруч парк ім. Шевченка та міське озеро ідеальне місце для прогулянок та відпочинку…

Updated 3 дні тому о 17:20

67 350 $

Без %
Ціну знижено
bookmark
До записника
Квартира в сучасному ЖК Manhattan UP
photo-icon

14

Квартира в сучасному ЖК Manhattan UP

Романа Левицького вул., 2

Набережна, Івано-Франківськ

  • 1-кімн.

    кімнат

  • 40 м2

    площа

  • 18 м2

    житлова

  • 15 м2

    кухня

  • 5 з 9

    поверх

53 000 $

Без %

Пропонуємо до продажу квартиру в сучасному житловому комплексі Манхеттен Ап! Однокімнатна квартира оптимальною площею 40м2 Функціональне планування. Панорамні вікна з чудовим краєвидом. Комплекс з…

Updated 29 вересня об 11:40

53 000 $

Без %
bookmark
До записника
Видовий 3 кімнатний пентхаус в центральній частині. Зданий ЖК
photo-icon

21

Видовий 3 кімнатний пентхаус в центральній частині. Зданий ЖК

Незалежності вул., 233б

Майзлі, Івано-Франківськ

  • 3-кімн.

    кімнат

  • 94 м2

    площа

  • 48 м2

    житлова

  • 21 м2

    кухня

  • 16 з 16

    поверх

89 500 $

Без %

Продаж шикарної видової трикімнатної квартири в новому житловому комплексі. Будинок зданий, комунікації запущено, ліфти працюють. Можна робити ремонт. Встановлено генератори, які автоматично будуть…

Updated 29 вересня об 11:31

89 500 $

Без %
bookmark
До записника
Продаж просторої дворівневої квартири в центрі міста
photo-icon

16

Продаж просторої дворівневої квартири в центрі міста

Шухевичів вул., 12

Німецька колонія, Івано-Франківськ

  • 3-кімн.

    кімнат

  • 160 м2

    площа

  • 82 м2

    житлова

  • 25 м2

    кухня

  • 5 з 6

    поверх

180 000 $

Без %

Продаж сучасної трикімнатної квартири по вулиці Шухевичів. Для тих хто любить простір, комфорт та пішу доступність до центру Івано-Франківська. В квартирі зроблено якісний ремонт за дизайнерським…

Updated 29 вересня об 11:25

180 000 $

Без %
bookmark
До записника
Продаж двокімнатної квартири в зданому будинку
photo-icon

21

Продаж двокімнатної квартири в зданому будинку

Семена Височана вул., 18

Німецька колонія, Івано-Франківськ

  • 2-кімн.

    кімнат

  • 63 м2

    площа

  • 33 м2

    житлова

  • 14 м2

    кухня

  • 12 з 12

    поверх

69 000 $

Ціну знижено

Продаємо готову до ремонту двокімнатну квартиру в ЖК "Містечко центральне". Будинок зданий, всі комунікації запущено, ліфт працює. В квартирі встановлено двоконтурний котел, розведено опалення, вода…

Updated 29 вересня об 11:25

69 000 $

Ціну знижено
bookmark
До записника
Акція до кінця жовтня! Продаж однокімнатної квартири з ремонтом та меблями
photo-icon

21

Акція до кінця жовтня! Продаж однокімнатної квартири з ремонтом та меблями

Незалежності вул., 233

Майзлі, Івано-Франківськ

  • 1-кімн.

    кімнат

  • 45 м2

    площа

  • 18 м2

    житлова

  • 17 м2

    кухня

  • 9 з 16

    поверх

80 500 $

Без %
Ціну знижено

Акція! Ціна діє тільки до кінця жовтня! Пропоную до продажу простору видову квартиру в новому житловому комплексі. Якісне будівництво, просторі холи з дизайнерським ремонтом. Два великогабартні ліфти…

Updated 29 вересня об 11:25

80 500 $

Без %
Ціну знижено
bookmark
До записника
Продаж повністю укомплектованої трикімнатної квартири в новобудові
photo-icon

27

Продаж повністю укомплектованої трикімнатної квартири в новобудові

Василіянок вул., 60а

Центр, Івано-Франківськ

  • 3-кімн.

    кімнат

  • 84 м2

    площа

  • 38 м2

    житлова

  • 28 м2

    кухня

  • 6 з 10

    поверх

165 000 $

Без %

Продаж сучасної трикімнатної квартири поруч скверу Військових ветеранів по вул. Василіянок. Будинок преміум класу. Майже повністю заселений, тому мінімум дизкомфорту від ремонту. Просторі сходові,…

Updated 29 вересня об 11:17

165 000 $

Без %
bookmark
До записника
продається 2кім. квартира в центрі | ЖК A5 | 62 м² | Бельведерська | Південний Бульвар
photo-icon

29

продається 2кім. квартира в центрі | ЖК A5 | 62 м² | Бельведерська | Південний Бульвар

Бельведерська вул., 32Б

Центр, Івано-Франківськ

  • 2-кімн.

    кімнат

  • 62 м2

    площа

  • 34 м2

    житлова

  • 16 м2

    кухня

  • 5 з 13

    поверх

134 500 $

Без %
Ціну знижено

ТОП! 2к квартира в центрі | ЖК A5 | 62 м² | Готова до життя - Центр Івано-Франківська | вул. Бельведерська - 5/13 поверх (ліфт) - Квартира, яка не потребує вкладень — заїжджай одразу - Площа: 62 м² -…

Updated 1 червня об 11:44

134 500 $

Без %
Ціну знижено
bookmark
До записника
Продається 3-кімнатна квартира у ЖК “Листопад” вул. Івасюка
photo-icon

20

Продається 3-кімнатна квартира у ЖК “Листопад” вул. Івасюка

Володимира Івасюка вул., 82

Брати, Івано-Франківськ

  • 3-кімн.

    кімнат

  • 88.70 м2

    площа

  • 45.60 м2

    житлова

  • 13 м2

    кухня

  • 6 з 12

    поверх

140 000 $

Без %
Ціну знижено

Продається стильна та повністю укомплектована 3-кімнатна квартира в ЖК бізнес-класу “Листопад” - Площа — 88, 7 м² - Якісний ремонт - Всі меблі та техніка залишаються - Індивідуальне газове опалення…

Updated 1 червня об 11:03

140 000 $

Без %
Ціну знижено
bookmark
До записника
Продається сучасна 1 к квартира з ремонтом по вул.Незалежності
photo-icon

22

Продається сучасна 1 к квартира з ремонтом по вул. Незалежності

Незалежності вул., 233

Залізничний, Івано-Франківськ

  • 1-кімн.

    кімнат

  • 45 м2

    площа

  • 19 м2

    житлова

  • 17 м2

    кухня

  • 9 з 16

    поверх

85 500 $

Без %

Продається простора квартира з чудовими краєвидами у сучасному житловому комплексі "Листопад" (2 будинок), що вирізняється високою якістю будівництва та стильним оформленням холів. Будинок оснащений…

Updated 18 травня о 13:23

85 500 $

Без %
bookmark
До записника
Продається 1кв в центрі вул.Нац.Гвардії
photo-icon

36

Продається 1кв в центрі вул. Нац. Гвардії

Національної Гвардії вул., 3

Арсенал, Івано-Франківськ

  • 1-кімн.

    кімнат

  • 39 м2

    площа

  • 13 м2

    житлова

  • 17 м2

    кухня

  • 9 з 10

    поверх

52 500 $

Без %

Продаю квартиру в центральній частині міста в ЖК Central Park! Розташований будинок поруч парку! Житловий комплекс преміумкласу - підтримка смарттехнологій - максимальний комфорт, за рахунок добре…

Updated 18 травня о 13:23

52 500 $

Без %
bookmark
До записника
Продаю 1к. квартиру з ремонтом, меблями та технікою!
photo-icon

16

Продаю 1к. квартиру з ремонтом, меблями та технікою!

Незалежності вул.

Майзлі, Івано-Франківськ

  • 1-кімн.

    кімнат

  • 45 м2

    площа

  • 17 м2

    житлова

  • 19 м2

    кухня

  • 9 з 15

    поверх

85 500 $

Без %

Пропоную до продажу простору видову квартиру в новому житловому комплексі. Якісне будівництво, просторі холи з дизайнерським ремонтом. Два великогабартні ліфти в під'їзді вантажопідйомністю до 1000…

Updated 13 травня о 12:47

85 500 $

Без %
bookmark
До записника
Продаю 1к. квартиру в ЖК Княгинин!
photo-icon

4

Продаю 1к. квартиру в ЖК Княгинин!

Княгинин вул.

Княгинин, Івано-Франківськ

  • 1-кімн.

    кімнат

  • 41.50 м2

    площа

  • 16.50 м2

    житлова

  • 14.40 м2

    кухня

  • 4 з 12

    поверх

38 500 $

Без %

Продаж 1-кімнатної квартири в новому сучасному комплексі в центрі міста! Комфортний 4-ий поверх, 35 секція Гарний вигляд на алею Стан: сирець — ідеальний варіант, щоб втілити свій дизайн та зробити…

Updated 13 травня об 11:41

38 500 $

Без %
bookmark
До записника
Продам готову до ремонту 2-кімнатну квартиру!
photo-icon

1

Продам готову до ремонту 2-кімнатну квартиру!

Національної Гвардії вул.

Арсенал, Івано-Франківськ

  • 2-кімн.

    кімнат

  • 70.40 м2

    площа

  • 33.50 м2

    житлова

  • 15.70 м2

    кухня

  • 2 з 10

    поверх

81 000 $

Без %

Продам простору двокімнатну квартиру готову до ремонту! Квартира розміщена на комфортному 2-му поверсі 10-ти поверхового будинку! Встановлено газовий котел та лічильник газу. Будинок зданий та…

Updated 27 квітня о 15:37

81 000 $

Без %
bookmark
До записника
Продам 1-к квартиру Івано-Франківськ, Івано-Франківськ, Ольги Киселівської, 37
photo-icon

23

Продам 1-к квартиру Івано-Франківськ, Івано-Франківськ, Ольги Киселівської, 37

Ольги Киселівської, 37

  • 1-кімн.

    кімнат

  • 46 м2

    площа

  • 19 м2

    житлова

  • 16 м2

    кухня

  • 6 з 10

    поверх

65 500 $

Без %

Продаю! Однокімнатна, великої площі 46 кв. м на 6/10 поверсі, В пішій доступності до центру. Ліфт працює. Велика кухня-студія з меблями, технікою та розкладним диваном. Світла кімната з двоспальним…

Updated 2 жовтня 2025 о 13:58

65 500 $

Без %
bookmark
До записника
Page generationTime - 148.349966 ms