Дописи та новини – Житомир та область

1 2 3 4 5 227
1 2 3 227

Як подати оголошення в газету про втрату документів?

Друк оголошення в газеті при втраті документа — досить розповсюджена практика. Це є значущим підтвердженням того, що ви дійсно втратили документ. Так ви повідомите про те, що втрачений документ вже недійсний, і ніхто не зможе його використати у шахрайських цілях.

Читати повністю

18 грудня 2023

Україна без СМТ, але з поселеннями

Відтепер в Україні буде лише чотири типи населених пунктів: "місто", "селище","село", "поселення".

Читати повністю

25 жовтня 2023

Чкалова 1-й vs Уласа Самчука

Провулок Чкалова 1-й в Богунському районі Житомира, місцевість Мальованка, отримав нову назву на честь одного з найвизначніших українських прозаїків XX століття Уласа Самчука.

Читати повністю

21 вересня 2023

Шелушкова vs Князів Острозьких

Вулиця Шелушкова в центрі Житомира перейменована на честь князів Острозьких – однієї з наймогутніших та найвпливовіших українських родин XIV— початкуXVIIстоліть зВолині.

Читати повністю

23 серпня 2023

Приміщення для бізнесу в умовах війни

На що зараз звертають увагу орендарі, обираючи приміщення для офісу, магазину, складу тощо?

Читати повністю

14 серпня 2023

Довгострокова оренда квартир: як зняти житло безпечно

Декілька простих порад, які допоможуть знайти квартиру в оренду без неприємностей та не постраждати від шахраїв та недобросовісних орендодавців.

Хто матиме право на компенсацію за зруйноване житло та як її отримати

Президент України підписав закон №2923-IX«Про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, та Державний реєстр майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України».

Читати повністю

23 березня 2023

Які додаткові витрати можливі при купівлі квартири

Вмомент купівлі нерухомості покупець має нетільки сплатити продавцю вартість квартири. Доосновного платежу треба буде додати щеподатки тазбори. Під час купівлі квартири можливі йдодаткові витрати.

Читати повністю

17 березня 2023

Якими можуть стати українські міста після відбудови

Як можуть змінитись українські міста після війни та чим може бути корисний досвід країн, які пройшли етап повоєнного відновлення?

Читати повністю

13 березня 2023

Нерухомість за кордоном: в яких країнах і за скільки українці купують житло

Узвʼязку зповномасштабним вторгненням росії вУкраїну кожний восьмий українець виїхав закордон. Більшість біженців оселились вкраїнах Європи таАзії.

Читати повністю

9 березня 2023

За скільки можна купити квартиру в Одесі

Якщо вінших містах України вартість житла врайонах відрізняється некардинально, товОдесі локація відіграє велику роль. Квартира біля моря або недалеко від нього таувіддаленому районі зтакимже метражем таремонтом може коштувати зовсім по-різному.

Читати повністю

6 березня 2023

В Україні оновили правила сплати податків на нерухомість: що змінилося

У2023 році деяким українцям потрібно буде сплачувати податки нажитло зановими правилами. Йдеться про власників квартир від 60квадратних метрів таприватних будинків від 120 квадратних метрів.

Читати повністю

2 березня 2023

Ринок новобудов України: як змінилися ціни в регіонах

Із початком війни ринок нерухомості повністю зупинився. А після двох місяців вимушеної паузи забудовники повідомили українцям дві головні новини. Спочатку про відновлення будівництва і роботу відділів продажів, авже невдовзі — про підвищення цін.

Читати повністю

10 лютого 2023

Коворкінги йдуть у маленькі міста: тренди ринку офісної оренди 2023 року

Протягом 2022 рокуринок коворкінгівпройшов шлях від майже повного падіння до відновлення. Найміцнішим допомогли утриматися гнучкість у ціноутворенні під час провального літа та оперативна реакція наблекаути.

Читати повністю

10 лютого 2023

Іпотека для молоді: в Україні оновили умови молодіжного житлового кредитування

Держмолодьжитлосуттєво оновило механізміпотечного кредитування молоді. З 1лютого такі кредити стали значно більш вигідними для молодих сімей.

Читати повністю

10 лютого 2023

1 2 3 227
1 2 3 227